Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Endless Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Endless Online
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 14,43 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1165

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Endless Online

  • Pentium 233 Mhz
  • 32 MB RAM
  • karta graf. 1 MB RAM 
  • 80 MB HDD
  • Direct x 7.0 or above

Opis - Endless Online

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Endless Online!

Endless Online to gra sieciowa, w której co prawda nie uświadczymy niesamowitej grafiki i fajerwerków animacji, jednak mamy za to olbrzymi świat i dziesiątki przygód. Pobierz darmowego klienta gry i zainstaluj go - będzie on obsługiwał grę.

Świat Endless Online został przedstawiony w środowisku dwuwymiarowym. Mapy lokacji są naprawdę duże - z pewnością będziesz musiał poświęcić kilkadziesiąt godzin, aby dokonać eksploracji wszystkich. Jak to w klasycznych mmorpgach bywa, wykonujesz misje, za które uzyskujesz punkty doświadczenia, te zaś pozwalają Ci na rozwój sterowanej postaci. Podczas swych wędrówek możesz używać zarówno magii, jak i miecza - wybór należy do Ciebie.

W świecie gry mmorpg Endless Online spotkasz różnego rodzaju przeciwników - od słabych blobów i szkieletów, poprzez gobliny i piratów, aż po naprawdę dużego kalibru oponentów. Zabawa jest całkowicie darmowa - jedyne co musisz zrobić, to pobrać klienta i zainstalować grę. Świat pełen przygód już na Ciebie czeka...Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Endless Online