Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Earthrise

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Mastheads Studio
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Earthrise

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB

Opis - Earthrise

­Earthrise game to zbliżająca się wielkimi krokami gra mmorpg, która powinna zagościć na ekranach naszych komputerów w grudniu bieżącego roku, zas za jej powstanie odpowiada studio Masteheads, które zadebiutuje nim na rynku światowym. Akcja gry Earthrise osadzona jest w mrocznej przyszłości, gdy po wielkiej wojnie ma jednej z wysp Pacyfiku pewna organizacja zaczęła klonować ludzi. Pierwszymi sklonowanymi byli ochotnicy, którzy dobrowolnie zgodzili się na skopiowanie i zapisanie swoich DNA.

Gdy konflikt się skończył, większość państw znajdowała się w stanie ruiny. Tak wiec powierzono klonom zadanie odbudowania cywilizacji na wyspie Enterra. Miasto, które założono, nazwano Sal Vitas, jednak po kilkunastu latach współpracy doszło do podziałów i w efekcie – wojny domowej. Gameplay Earthrise przenosi nas w sam jej środek, zaś naszymi oponentami będą głównie inni żywi gracze, bowiem stawia się tu na walki PvP. Choć download Earthrise demo nie jest możliwy, to dostępny na naszych stronach trailer Earthrise pokazuje, ze będzie się w grze naprawdę dużo działo. Podczas gry w Earthrise napotkamy także zmutowane zwierzęta. System rozwoju postaci opierać sie będzie na rozwijaniu umiejętności – wszyscy startują z takimi samymi i tylko gracz decyduje, które będzie zwiększać. Możesz więc wykreować bohatera czy bohaterkę wedle swoich upodobań. Dodatkową atrakcją będzie możliwość konstruowania własnych broni, przedmiotów, a także „dopalaczy” – zarówno sprzętu, jak i ciała. Warto też wspomnieć o pojazdach bojowych, którymi będziemy mieli okazję sterować podczas eksploracji rozległych połaci Enterry. Twórcy gry przygotowali dla odkrywców liczne niespodzianki – oczywiście nie wymienili, jakiego rodzaju.

W Earthrise pogramy na PC, póki co nie jest przewidywana konwersja Earthrise na Xbox 360 ani wersja Earthrise na PS3. Znane są już wymagania Earthrise, a przy tym opisie znajduje się galeria Earthrise. Każdy screenshot Earthrise możesz ściągnąć na swój computer. Pograsz w ten tytuł mając anjnowsze systemy operacyjne, czyli bawić się będziemy w Earthrise na Windows 7, Vista i XP.

Premiera Earthrise już pod koniec roku. Jeśli więc lubisz dynamiczne sieciowe shootery, nie przegap tego tytułu. Niestety, na koniec niezbyt radosna wiadomość – prawdopodobnie używanie Earthrise online będzie wiązało się z koniecznością uiszczania comiesięcznego abonamentu. Jego wysokość nie jest jeszcze znana, ale miejmy nadzieję, ze będzie rozsądna, bowiem zapowiada się całkiem niezła pozycja. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Earthrise

dodał: ~KAmcio , 11.01.2010

HAHAH

dodał: ~KAmci , 11.01.2010

HAHAH