Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeons & Dragons Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Turbine Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.08.2009
Rozmiar: 4 GB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 2462

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Dungeons & Dragons Online

­

Procesor: Pentium 4 3 GHz

Pamięć RAM: 1 GB

Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 5 Gb

Opis - Dungeons & Dragons Online
­

Od 3 lat rozwijany jest MMORPG na PC stworzony specjalnie z myślą o fanach systemów D&D, o znaczącej nazwie Dungeons & Dragons Online (oparty na rpg d&d 3.5). Ten d&d mmorpg stworzyło Turbine Entertainment, dzięki którym mamy takie gry online jak Asheron’s Call czy Middle-Earth Online. Polecamy fanom d&d grę ddo i darmowy download pliku instalacyjnego.

­

Według twórców d&d online opiera się w dużej mierze na rozbudowanym systemie walki, liczebnej wspólnocie graczy (też w samej walce ważna jest ich współpraca) i bogatym świecie przedmiotów. Twórcy dungeons & dragons online próbowali połączyć turowy system walki z walką w czasie rzeczywistym, choć zasady D&D generalnie zostały zachowane. Zmienił się jednak świat magii z systemu ograniczonych miejsc na czary na system punktów magii, wprowadzono też pewne ułatwienia, postacie statystycznie mają wyższy poziom niż w D&D. Poza tym setting DDO to świat Eberron, który działa zgodnie z zasadami DnD, ale posiada też magiczne technologie, jak pociągi, czy statki powietrzne. Różnice dotyczą też magii – w Eberronie magia wysokopoziomowa (jak np. czar wskrzeszenie) jest mniej powszechna, za to magia niskopoziomowa jest wszechobecna, miasta oświetlane są magicznymi latarniami, a błyskawiczna kolej magiczna rozpięta jest po całym kontynencie. Tradycyjnie Eberron wprowadza nową klasę postaci zwaną Artificer. Potrafi on umagiczniać przedmioty oraz czerpać z przedmiotów magiczną energię. Póki co do ddo online nie została jeszcze wprowadzona (jest dziewięć tradycyjnych profesji, choć zabrakło druida), pojawiła się za to nowa rasa, warforged, czyli stworzone na potrzeby dawnej wojny inteligentne golemy.

­

Jak na gry rpg z serii d&d przystało, DDO posiada rozbudowany system tworzenia gildii. W dungeons and dragons online free spotykamy tysiące graczy z całego świata, ale w świecie ddo quests („questy”) wykonujemy zwykle w kilkuosobowych drużynach na zamkniętych obszarach. Zresztą w ogóle w DDO świat jest mniejszy niż w innych MMORPG, mniejsze są kontynenty, po których się poruszamy.

­

Gra przeszła już kilka dużych aktualizacji/modułów, ostatnio Eberron Unlimited, dzięki któremu w grze nie trzeba opłacać miesięcznego abonamentu po ddo free trial, a obecny model d&d online to tzw. free to play z systemem transakcji. Od kiedy wszedł w dungeons and online system free to play, gra przyciąga coraz więcej graczy. Dungeons & dragons download i rozgrywka są darmowe. Początkujący gracze nie zaczynają koniecznie od trudnych walk, ale mają możliwość treningu, poznania zarówno swojej postaci jak i świata gry z jego systemem walki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeons & Dragons Online