Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeon Runners

Kategoria: MMORPG
Producent: NC Interactive
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.05.2009
Rozmiar: 576 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 234

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Dungeon Runners

Windows XP/Vista
Opis - Dungeon Runners

Pobierz klienta darmowej gry mmorpg Dungeon Runners!

Dungeon Runners to zabawa sieciowa, w której eksplorujemy pełen potworów i nieumarłych świat podziemi. Możesz wcielić się tu w wojownika, rangera lub maga. Pobierz darmowego klienta i stwórz swą postać! Przemierzaj niekończące się, cały czas aktualizowane i rozbudowywane podziemia, pokonuj zastępy coraz silniejszych przeciwników i znajduj skarby. System rozwoju opiera się w głównej mierze na umiejętnościach, które kupujesz bądź których uczysz się z ksiąg.

Darmowa gra mmorpg Dungeon Runners oferuje Ci setki misji do wykonania. Nadto niektóre obszary podziemi generowane są losowo, więc nigdy nie odwiedzisz dwukrotnie tego samego miejsca. Do dyspozycji gracza oddano pokaźny arsenał broni, a jeżeli gramy wojownikiem - otrzymujemy ciekawe i użyteczne zaklęcia. Jeżeli lubisz gry fabularne, pobierz darmowego klienta Dungeon Runners i wkrocz do świata podziemi!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeon Runners

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Super gra polecam !!!!!

Dodatki do gry