Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeon Party v1.0.0.0

Kategoria: MMORPG
Producent: Focus Home Interactive
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Rozmiar: 493 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 574

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Dungeon Party

  • procesor: Intel Pentium 4 lub odpowiednik AMD
  • 1GB RAM
  • karta graf. NVIDIA GeForce 6600 lub odpowiednik ATI
  • 2 GB HDD
Opis - Dungeon Party

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Dungeon Party!

Dungeon Party to gra sieciowa, w której przemierzamy podziemia, eliminując potwory i szukając skarbów. Pobierz darmowego klienta i wkrocz w nieco przerysowany świat herosów i bohaterów! Dostajesz kilka profesji do wyboru: od maga po złodzieja. Możesz ubrać swą postać w dowolny strój - od zwykłych szat po kostium ninja.

W Dungeon Party chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Nie jest to klasyczna, "poważna" gra. Wszystko jest tu przedstawione nieco karykaturalnie, włącznie z potworami oraz bossami i mini-bossami. Za ich pokonywanie otrzymujesz punkty doświadczenia. Pomogą Ci one w nabywaniu nowych umiejętności oraz ulepszaniu już posiadanych. Możesz grać sam lub dołączyć do jednej z licznych gildii i toczyć boje w drużynach graczy. Nadto dzięki specjalnemu edytorowi możesz tworzyć własne mapy i udostępniać je społeczności graczy. Wszystko to całkowicie za darmo! Wystarczy tylko pobrać klienta tej niecodziennej gry mmorpg i już możesz przemierzać niekończące się podziemia!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeon Party