Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dream of Mirror Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Aeria Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2009
Rozmiar: 1.16 GB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 543

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Dream of Mirror Online

  • procesor 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • 2 GB HDD
  • karta graf. z 64 MB RAM (np. GeForce2 MX/Radeon 750)
Opis - Dream of Mirror Online

Pobierz klienta darmowej gry mmorpg Dream of Mirror Online!

Jest to gra sieciowa osadzoną w świecie inspirowanym mitami starożytnego Orientu, zaś graficznie inspirowaną anime. Czekają Cię tu niezliczone przygody oraz możliwość podejmowania wielu działań: nawiązywania przyjaźni, nauki, rozwijaniu wybranej profesji oraz rozwiązywania starożytnych zagadek.

Pobierz darmowego klienta i wkrocz do gry! Przy tworzeniu postaci otrzymujesz wielką ilość możliwych akcesoriów do stworzenia jej tak, jak sobie to wyobrażasz: od włosów po ozdoby. Masz tu sześć umiejętności, dzięki którym możesz zmieniać surowe materiały w użyteczny ekwipunek. Nadto istnieje możliwość posiadania pupila, który będzie wspierać Cię w misjach i zadaniach! Występują tu cztery rasy inteligentne i tylko od Ciebie zależy, do jakiej należeć będzie Twa postać. Zdecydujesz także o tym, czy będziesz posługiwać się w walce bronią, czy podejmiesz jedną z profesji związanych z magią.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dream of Mirror Online