Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragonica Online

Kategoria: MMORPG
Producent: IAH Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.01.2010
Rozmiar: 1 GB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1720

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Dragonica Online

Procesor: Pentium III 1000, 1000MHz, Karta Graficzna: Vanta Pamięć RAM: 512MB System: Windows 2000
Opis - Dragonica Online
Dragonica Online to gra typu mmorpg przeznaczona dla nieco młodszych użytkowników komputerów. Mamy tu wszystko to, co powinno być w grach tego typu – duży świat, potwory, liczne misje oraz przedmioty. A czy warto wykonać download klienta Dragonica? Przyjrzyjmy się temu tytułowi.

Przede wszystkim zwraca uwagę bajkowa, animowana oprawa graficzna Dragonica Online game. Możesz wybrać tu postać, która będzie wojownikiem, magie, łucznikiem lub złodziejem. Każda profesja ma własne rozwinięcia, na przykład wojownik może stać się rycerzem, ten zaś paladynem. Gra Dragonica Online oferuje dość duże drzewko umiejętności. Zdobywamy je oczywiście dzięki punktom doświadczenia, które zdobywamy wykonując kolejne questy. Napotykamy w nich animowanych przeciwników – mumie, szkielety, rekiny i inne. Jak wygląda walka z nimi oraz eksploracja świata zabawy, zobaczysz to na dostępnym na naszych stronach gameplay Dragonica oraz trailerze gry. Prócz walki z potworami mamy też tryb PvP, gdzie możesz stawić czoła innym żywym graczom.

Niestety, nie wyszła Dragonica Online po polsku i raczej nie doczekamy się wersji Dragonica Online pl. Jednakowoż rekompensuje to fakt, żer Dragonica Online jest za darmo – wystarczy pobrać klienta gry i zarejestrować się. Jeśli więc zainteresuje Cię to, co zobaczysz na materiałach wideo, pobierz klienta Dragonica Online za free i ruszaj do akcji! W grze znajdziesz wielu polaków, którzy pomogą Ci w pierwszych krokach w świecie gry oraz dalszych misjach. Są nawet polskie gildie i stowarzyszenia w zabawie!
Możesz dowiedzieć się więcej o świecie odwiedzając zarówno strony pl o Dragonica, jak też i strony o Dragonica Eu (po angielsku). Wpisz też do wyszukiwarki „kaye Dragonica”, aby znaleźć link do fanowskiej strony poświeconej grze – jest ona po angielsku, a dowiesz się tam o wszystkich nowościach ze świata zabawy.

W kwietniu 2009 trwały open beta testy Dragonica. Po zakończeniu testowania nowej beta wersji Dragonica wprowadzono ją i w tej chwili podany na naszej stronie link odsyła Cię do najnowszego klienta gry.  Lista wszystkim zmian znajduje isę na stronie Dragonica, znajdziesz też wiele informacji o najnowszej wersji Dragonica na stronie NC Soft, portalu agregującym informacje o mmorpgach. Podsumowując – przyjrzyj się galerii przy tym opisie,  obejrzyj filmiki wideo i zdecyduj samemu, czy warto zainteresować się tą zabawą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dragonica Online

dodał: ~lool , 12.05.2012

Wam Też wyskakuje error? bo ja spatchowac nie moge

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Co to dla jakiś 8 latków ''-.-

dodał: Przyjacielu56 , 22.02.2012

ta gra jest po polsku\n???\n

dodał: ~Zange~Chan z glitów xd , 17.11.2010

Będę ją właśnie instalowała

dodał: ~hubiXD , 04.07.2010

mam to gra super przy okazi cytuje(dla młodszyh posiadaczy komputerów)mam 10 lat

dodał: ~mati11223 , 19.02.2010

mati jastem wajna jest DRAGONICA!