Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Raja

Kategoria: MMORPG
Producent: G4BOX INC.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.06.2009
Rozmiar: 479 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 543

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Dragon Raja

Dragon Raja to darmowy fantasy MMORPG ukazujący wszechobecną wojnę pomiędzy dwoma rasami: ludzi i smoków. Przy tworzeniu postaci dostępnych jest kilka klas podstawowych: kapłan, czarodziej, łucznik, złodziej. W każdej z nich możemy się rozwijać aż do osiągnięcia 10-ego, mistrzowskiego poziomu, po którym przechodzimy do profesji zaawansowanej. Gra niestety nie jest dostępna po polsku, jednak interfejs jest dość prosty i pozwala na przyjemną rozgrywkę. Dragon Raja posiada orientalny klimat, jest zresztą oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa koreańskiego pisarza. Niezwykłe kształty licznie występujących w grze potworów zapewnią nam godziny dobrej zabawy.

Pobierz darmową grę Dragon Raja (pamiętaj też o pobraniu najnowszego Patcha):Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dragon Raja