Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dofus

Kategoria: MMORPG
Producent: Ankama Games
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 2,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 575

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Dofus


Opis - Dofus
­

Czy lubisz nietypowe gry MMORPG? Jeśli tak, być może zainteresuje Cię gra Dofus. Wizualnie jest to produkcja podobna w stylu mangowym, zaś jej akcja osadzona jest w olbrzymiej krainie fantasy, po której możesz wędrować i rozwijać swą postać. Klient gry Dofus jest do pobrania bezpłatnie, jednak aby mieć dostęp do wszystkich krain, musisz wykupić abonament i uiszczać co miesiąc opłatę. Czy warto?


Występujące w Dofus postacie to kilkanaście różnego rodzaju istot. Wybierasz swój gatunek podczas tworzenia postaci, zaś następnie rzucasz się w wir przygód. W Dofus questy są dość zróżnicowane – od prostego zbierania wymienionych przedmiotów po drużynowe wyprawy celem zabicia jakiejś wielkiej bestii. Możesz walczyć zarówno przy użyciu orężna, jak też stosować czary i magię. Wszystko w imię odwiecznej walki dobra ze złem. Świat gry składa się z niemal dwudziestu wielkich krain. Każda z nich to odmienny rodzaj terenu oraz występujących tu stworzeń. W wersji Dofus free masz jednak ograniczony dostęp do niektórych. Jeśli chcesz mieć możliwość wędrowania w każde miejsce świata gry, powinieneś uiszczać comiesięczny abonament. Jeśli nie masz na to ochoty, zapewne zainteresuje Cię informacja, że wersja darmowa oferuje na tyle terenu do eksploracji, że możesz spędzić przy grze dziesiątki godzin i ani przez chwilę nie nudzić się.


Pobierz klienta Dofus za darmo, aby przekonać się, jakie ta gra daje możliwości. Ostrzegamy jednak, że nie ma wersji Dofus po polsku, dlatego do zabawy przyda Ci się znajomość języka angielskiego, bowiem nie ma w planach żadnego wydawcy wersji Dofus pl. Nie wyszło także żadne fanowskie spolszczenie Dofus. Więcej o grze możesz przeczytać na jej oficjalnej stronie, gdzie znajduje się również Dofus Wiki, czyli encyklopedia gry z dokładnymi opisami wszystkich elementów zabawy. Jest tam również galeria Dofus, która ukaże Ci oprawę graficzną tej produkcji. Jest ona dwuwymiarowa, zaś plansza ukazana w rzucie izometrycznym, co może przywodzić na myśl nieco starsze produkcje i oczywiście klasyka gier mmorpg – Tibię.


Download klienta Dofus jest darmowy. Jeśli po przeczytaniu tego krótkiego opisu zainteresuje Cię ten tytuł, ściągnij Dofus na swój komputer. W zabawie mogą Ci pomóc kody Dofus, które odnajdziesz w Internecie. Produkcja ta powinna działać na najpopularniejszych i najnowszych systemach operacyjnych, będziesz więc bawić się w Dofus mając Windows 7.


Wymagania sprzętowe: nieznane, niestety…

Zobacz demo Dofusa:

Pobierz grę Dofus za darmo:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dofus