Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disney Fantasy Online

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Net Devil
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Disney Fantasy Online
­

Kreskówki i filmy Walt Disney to jeden z najważniejszych „wynalazków” XX wieku, przy którym kolejne pokolenia ludzi spędzały całe swoje dzieciństwo. W dzisiejszych czasach Disney nie ma już monopolu na dobre bajki, ale dalej jest bardzo popularny i trzyma swój poziom. Przygoda Disney Interactive Studios z grami komputerowymi trwa od wielu lat, dzięki czemu postacie, znane z bajek, gracze mogą zobaczyć również w wirtualnym świecie gier. Jedna z najnowszych propozycji od tej firmy to Disney Fantasy Online, która ma szansę wreszcie stać się hitem, niekoniecznie skierowanym wyłącznie do dzieci.

­

Disney, wraz z azjatyckim studiem NetDragon postanowiło skorzystać z fali popularności gier sieciowych i stworzyć grę MMO, osadzoną w świecie bajek Disney’a. Data premiery Disney Fantasy Online została wyznaczona na koniec tego roku i miejmy nadzieję, że nie zostanie ona odsunięta na rok 2010. Na razie nie jest znanych zbyt wiele szczegółów odnośnie gry. Wiadome jest oczywiście w jakim świecie będą toczone nasze zmagania i że gra będzie raczej skierowana do najmłodszych graczy, chociaż pewnie i starsi z sentymentem przynajmniej spróbują w nią zagrać. Niestety nie będzie możliwe w Disney Fantasy Online poruszanie się np. Kaczorem Donaldem, czy Myszką Miki. Oczywiście będą one się pojawiać w grze, ale będą to postacie sterowane przez komputer, a gracze będą mieli dzięki temu szansę stworzyć własną postać. Jak na grę MMO przystało w DFO przyjdzie graczom wypełniać kolejne questy i zadania, oraz podnosić poziom doświadczenia własnej postaci. Walki mają się odbywać w bardzo lubianym przez wielu graczy trybie turowym i ciekawe jest jak twórcy poradzą sobie z przemocą. Na pewno download beta Disney Fantasy Online będzie mógł graczom powiedzieć więcej odnośnie gry, ale nie wiadomo czy gracze będą mieli możliwość go pobrać.

­

Kolejna ujawniona informacja odnośnie rozgrywki, mówi o tym, że postać gracza będzie miała możliwość posiadania zwierzątka, którego zadaniem będzie pomoc w wypełnianiu misji. Zwierzątko ma się normalnie starzeć podczas rozgrywki i również nabierać doświadczenia. Oprócz tego postać będzie miała możliwość budowy zamków, które będą stanowiły schronienie, a które następnie będzie można sprzedać. Niestety na razie nie są znane wymagania Disney Fantasy Online, ale jako, że to jest gra MMO to nie powinny być zbyt wygórowane.

­

W oczekiwaniu na premierę Disney Fantasy Online pobierz inne gry MMORPG dostępne w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Disney Fantasy Online