Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Devortis

Kategoria: MMORPG
Producent: Taya Qeel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 571

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Devortis

Devortis to darmowy, tekstowy fantasy MMORPG ze specyficznym klimatem. Do uruchomienia gry potrzebujesz tylko stałego łącza i przeglądarki internetowej. Devortis został stworzony przez polskich developerów i jest dostępny po polsku. Przy tworzeniu postaci masz do wyboru aż 23 rasy, a i inne elementy wirtualnej rzeczywistości są dość rozbudowane. Fani gry twierdzą, że jest to najlepszy MMORPG polskiej produkcji. Jak to w erpegach, czekają na Ciebie w tym świecie liczne przygody.

Aby zarejestrować się w polskiej grze Devortis za darmo kliknij na link poniżej (jeśli nie masz pomysłu na imię postaci, pomoże Ci zamieszczony przez twórców Devortis „Generator Imion Fantasy”):Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Devortis

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Morze być

dodał: ~Gośc 1 ;) , 08.01.2010

Super giera wprost wymiata żadna inna nie ma startu jest boooska polecam ;)