Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Destination of Heroes (DoH)

Kategoria: MMORPG
Producent: dzonder, mikie
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 532

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Destination of Heroes (DoH)

Destination of Heroes, znany również jako DoH, to darmowy, tekstowy fantasy MMORPG stworzony przez Polaków i działający w przeglądarkach internetowych z wtyczką Flash (nie musisz nic dodatkowo instalować). DoH, jak to erpeg, wprowadza Cię w pełen magii świat ludzi, elfów i krasnoludów, ale też smoków, orków, czy trolli. Twoja przygoda może zacząć się w jednej z licznych przydrożnych karczm, gdzie akurat przypadkiem się zatrzymasz. Czekają tu na Ciebie liczne fantastyczne stworzenia, mniej lub bardziej żywe… Możesz z nimi współpracować, pertraktować, czy walczyć – podobnie jak z innymi graczami DoH. Autorzy przygotowali wiele klas postaci do wyboru już przy tworzeniu nowego bohatera – są to: czarodziej, nekromanta, barbarzyńca, łotr, paladyn, druid, wojownik, tropiciel, kapłan, bard i wreszcie rzemieślnik. Każda z nich ma jedne cechy bardziej rozwinięte, inne zredukowane (ofensywa, defensywa, magia). Zdobywając doświadczenie, będziesz mógł rozwijać i wzmacniać swoją postać. W międzyczasie możesz również rozbudować swój zamek, czy założyć własną gildię.

Kliknij na poniższy link i zarejestruj się za darmo na stronie gry Destination of Heroes, aby zacząć w nią grać już teraz:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Destination of Heroes (DoH)

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Nie polecam ''-.-