Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Delirium

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Wirtualna Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Delirium

Już wkrótce!
Opis - Delirium
DELIRIUM to całkowicie polska, darmowa gra Future Reality Online oparta na przeglądarce internetowej, dzięki czemu można w nią grać wszędzie i nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji. Nie jest potrzebny żaden download DELIRIUM, aby bawić się tą grą. Wystarczy tylko rejestracja w DELIRIUM i już możesz brać udziałw przygodach. Jej rozpoczyna się w niedalekiej przyszłości, w momencie kiedy Ziemia zostaje zaatakowana przez mityczną, niezwykle agresywną Obcą cywilizację (szczegóły w fabule i Global News).

Gra DELIRIUM jako jedna z niewielu gier typu MMOG (Massive Multiplayer Online Game) łączy dwa klasyczne gatunki - strategię i RPG – przez co daje każdemu graczowi niesamowite możliwości i pole do działania. Miłośnicy strategii, ekonomii, bądź polityki będą mogli stać się Namiestnikami zarządzającymi ogromnymi miastami przyszłości określanymi jako Meagalopolis. Gracz zainteresowany grą RPG (Role Playing Game) może wcielić się i stać człowiekiem nowej generacji nazywanym Deliryc (czyt. „deliryk").

Dzięki połączeniu gatunków gracz ma możliwość decydowania, który aspekt gry jest dla niego bardziej atrakcyjny. W zależności od preferencji może prowadzić jednocześnie oba typy rozgrywki. W DELIRIUM online spotkają się gracze zainteresowani zarówno czystą strategią, jak i Ci odgrywający postać zgodnie z zasadami RPG. Niezależnie od wyboru wszyscy będą mogli stanąć do równej walki rywalizując, bądź współpracując ze sobą. Zasady gry w DELIRIUM są dość proste u opanujesz je szybko.

DELIRIUM pl za free daje również możliwość wyboru rasy, którą gracz poprowadzi do zwycięstwa: Obcych, którzy pragną zrealizować okrutny plan całkowitego zniszczenia ludzkiej cywilizacji lub Ziemian broniących własnej planety przed totalną zagładą. Oba gatunki charakteryzują się zupełnie odmiennymi cechami – dysponują różną infrastrukturą, technologiami i wojskiem, kierują się inną strategią działania oraz posiadają własnych, niepowtarzalnych Bohaterów.

W DELIRIUM istnieje również możliwość wyboru Bohatera, który może specjalizować się w jednej z trzech różnorodnych profesji: wojownika, szpiega lub konstruktora. Każda specjalizacja charakteryzuje się innymi umiejętnościami i w znacznym stopniu wpływa na rodzaj prowadzonej rozgrywki. Funkcjonowanie starożytnych kryształów dodatkowo podnosi zdolności Bohatera oraz dostarcza mu zupełnie nowych umiejętności (fenomenów).

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom w dostępnej za darmo grze DELIRIUM istnieją niezwykle rozbudowane możliwości ataków i akcji skierowanych na innych graczy. Można wybierać spośród szerokiej gamy różnorodnych sabotaży i dywersji: od szpiegowania i inwigilacji, poprzez handel i kradzież , aż do ataków terrorystycznych i hakerskich. Instrukcja do Delirium znajduje się na stronach gry – warto się z nią zapoznać przed rozpoczęciem zabawy..

W DELIRIUM gracz ma możliwość zbudowania gigantycznej armii przyszłości, którą może poprowadzić jego własny Bohater lub wynajęci przez niego Najemnicy (inni gracze). Na polu bitwy mogą zetrzeć się ze sobą liczne futurystyczne oddziały: cyborgi, mutanty, terminatory, różnorodne roboty oraz pół-organiczne maszyny przyszłości. Gracz będzie mógł także połączyć własne wojsko z innymi Bohaterami, w których wcielą się inni uczestnicy gry a wtedy cała armia stanie się nie do pokonana.

Gracz ma możliwość przystąpienia do jednej z wielu Korporacji (zrzeszeń wielu Megalopolii) lub Glidii (zrzeszeń Bohaterów). W dostępnej za free grze DELIRIUM Członkowie sami decydują o sposobie funkcjonowania tych organizacji: mogą je tworzyć, ustalają w nich zasady, regulamin, kryteria naboru i wiele innych. Jeśli ktoś zdradzi własną rasę i zawrze pakt z wrogiem będzie można samemu wymierzyć mu sprawiedliwość.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest aktywne zastosowanie bardzo rozbudowanej mapy świata odzwierciedlającej szczegółową topografię Ziemi, bowiem terenem zmagań jest cała planeta. Dzięki temu będzie istniała możliwość rozpoczęcia gry dosłownie w każdym miejscu na Ziemi, co również wpłynie na charakter rozgrywki. Megalopolis założone na Saharze, czy Antarktydzie zapewni spokój i nie będzie tak narażone na ataki wroga, jak Kolonia w Europie.

Darmowa gra DELIRIUM posiada bardzo rozbudowaną fabułę, szczegółowo opisującą świat przyszłości. Dzięki temu gra daje możliwość wcielenia się w wybraną postać, wykonywania zleconych misji, zdobywania legendarnych artefaktów (kryształów) oraz poznawania licznych tajemnic związanych ze postapokaliptycznym obrazem Ziemi dostępnym za darmo w grze DELIRIUM. Wraz z postępem gry będzie rozwijana jej fabuła, co pozwoli na rozwiązanie wszystkich zagadek i odkrycie prawdziwego powodu inwazji Obcej cywilizacji.

Oprawę graficzną DELIRIUM ukazują zdjęcia zamieszczone przy tym opisie. Dodatkowo mamy trailer Delirium. Ten filmik ukaże Ci bezpośredni gameplay gry. Jeśli wiec wciąż nie jesteś pewien, czy warto się zarejestrować, obejrzyj trailer dodatki do Delirium . Z pewnością przekona Cię on, ze warto wkroczyć do gry!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Delirium

dodał: ~a , 24.01.2010

s\n