Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deicide

Kategoria: MMORPG
Producent: Ubiport
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 575 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 907

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Deicide

Pobierz klienta gry mmorpg Deicide!

Gra sieciowa Deicide osadzona hest w ralich fantasy. Mamy tu do wyboru profesję związaną z magią lub walką bronią - jak wojownik, asasyn czy paladyn. W Deicide napotykamy takie potwory jak gobliny, beholdery, trolle, wilkołaki czy też żywiołaki i nieumarłych. 

Deicide jest całkowicie darmową grą mmorpg. Do używania jej wystarczy pobrać klienta i już można wkroczyć w świat niekończących się przygód. Na śmiałków czekają dwadzieścia dwie zróżnicowane klimatycznie krainy, gdzie można odwiedzać miasta i osady. Dostajemy tam misje do wykonania, za które nabywamy punkty doświadczenia niezbędne do rozwoju postaci.

Jeżeli lubisz przygody w mrocznych, pełnych potworów i magii krainach, Deicide jest właśnie dla Ciebie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deicide

dodał: ~Boot , 25.05.2009

Twuj komentarz