Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DarkFall Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Aventurine
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 333

Brak

Opis - DarkFall Online
DarkFall Online game to gra mmorpg, która zadebiutowała w 2009 roku. Jej akcja osadzona jest w świecie fantasy, zaś cały gameplay DarkFall Online opiera się na rywalizacji graczy ze sobą.  Do gry potrzebny jest Ci klient (DarkFall Online client), którego możesz zakupić. Niestety, DarkFall Online nie jest za free. A czy warto zainwestować w niego pieniądze?

Częściowo na to pytanie mogą odpowiedzieć Ci filmiki wideo, jakie mamy na swoich stronach. A mamy na nich trailer DarkFall Online oraz materiał pokazujący, jak wygląda gra w praktyce. Możesz tu stworzyć postać z jednej z dostępnych ras: ludzi, elfów, krasnoludów, alfarów, mahirimów, a następnie brać udział w niekończących się wojnach pomiędzy tymi nacjami. Gra DarkFall Online pozwala Ci na rozwijania kilkuset umiejętności – każda w skali od 1 do 100, możesz także nauczyć się tu ponad pół tysiąca czarów! Do wyboru są tu między innymi profesje takie jak: paladyn, gladiator, mag.

Niestety, nie mam możliwości zagrania w DarkFall Online games za free. Aby bawić się, musisz zakupić ten tytuł. Kosztuje on w zależności od długości abonamentu. Na przykład cena DarkFall Online gold to 69,99 Euro za sześć miesięcy zabawy.  Niestety, nie ma wersji DarkFall Online pl, dlatego też przyda Ci się znajomość angielskiego do zabawy.  Być może kiedyś zostanie wydana edycja DarkFall Online po polsku, lecz póki co nie zanosi się na to.

Mimo otwartych beta testów DarkFall Online nie wyłapano wszystkich błędów, toteż co jakiś czas ukazują się aktualizacje gry. Download łatek DarkFall Online odbywa się automatycznie, przy każdym uruchomieniu gry. Dlatego też nie musisz zawracać sobie głowy aktualizacją tego tytułu.  Jeśli chcesz, pobierz grafiki DarkFall Online, jakie znajdują się przy tym opisie – świetnie nadają się one na tapety dla miłośników fantasy. Niestety, nie ma innych darmowych materiałów DarkFall Online do pobrania.

Jeśli więc lubisz dynamiczne gry mmorpg, obejrzyj trailer i gameplay, jakie znajdują się na naszych stronach, a następnie odwiedź oficjalną stronę gry, aby dowiedzieć się więcej na jej temat. Oczywiście oficjalna strona gry prowadzona jest w języku angielskim – musisz znać go przynajmniej w stopniu podstawowym, aby poczytać na ten temat.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: DarkFall Online

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Niezła gra ;>