Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dark and Light

Kategoria: MMORPG
Producent: NP Cube
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 1,5 GB
System operacyjny: Windows XP, 2003
Liczba pobrań: 1814

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Dark and Light

  • Pentium 4 3 GHz
  • 1GB RAM
  • karta graficzna: 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 1,5 GB HDD
Opis - Dark and Light

Pobierz klienta darmowej gry mmorpg Dark and Light!

Gra mmorpg Dark and Light to dość oryginalna produkcja. Po pierwsze - do eksploracji mamy tu olbrzymi teren. Po drugie - mamy do wyboru aż dwanaście ras, w których przedstawicieli możemy się wcielić. Po trzecie - przygotowano aż dwanaście różnych profesji - od Paladyna po Nekromantę. A to tylko początek możliwości, jakie daje Dark and Light. Chcesz poznać więcej? Pobierz darmowego klienta i dołącz do gry. Nie płacisz za to ani grosza, a otwiera się przed Tobą gigantyczny świat, gdzie Światło i Mrok trwają w kruchej równowadze. Opowiedz się po jednej ze stron i przeciągnij szalę zwycięstwa!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dark and Light

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Dobra ta gra wogule? bo po komentarzach to cos widze ze niezadobra ''-.-

dodał: ~misiek , 19.02.2010

on ma racje

dodał: ~pablo , 19.02.2010

glupia ta gra