Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Daimonin BETA 4 0.9.7.1

Kategoria: MMORPG
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 23 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 208

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Daimonin

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Daimonin!

Daimonin to gra mmorpg, która prócz zabawy oferuje możliwość współuczestnictwa tworzenia świata gry. Jeżeli chcesz kreować mapy, tworzyć questy czy też znasz się na programowaniu w językach C, C+. LUA oraz Java, możesz pobrać odpowiednie programiki ze strony gry i przesłać jej twórcom swoje propozycje.

Daimonin daje Ci do wyboru zabawę z przedstawicielem jednej z dwóch ras: człowieka lub półelfa. Opisuje go sześć różnych cech, które rozwijamy przez nabywanie doświadczenia. Poza tym, jak w każdej grze typu mmorpg przemierzamy świat fantasy i wykonujemy kolejne questy.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Daimonin

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Nie należy do moich ulubionych ;>

dodał: dawgot , 08.01.2010

może być