Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crazy Tao

Kategoria: MMORPG
Producent: Net Dragon Websoft Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 611 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 405

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Crazy Tao

  • procesor Pentium 3 800 MHZ
  • 128 MB RAM
  • karta graf. z akceleratorem 3D
  • 2 GB HDD
Opis - Crazy Tao

Pobierz klienta darmowej gry mmorpg Crazy Tao!

Gra sieciowa Crazy Tao jest oparta na bogatej kulturze Chin i skierowana raczej do młodszych graczy. Wcielasz się tu w wojownika lub maga i przemierzasz rozległy świat gry, rozwijając swą postać. Czekają na Ciebie liczne przygody, misje do wykonania oraz potwory do eksterminacji. Są to zabawne, często przedstawione karykaturalnie postaci, jak np. Pijak czy Wylkołak (oryg. Warewolf).

Gra mmorpg Crazy Tao to także zabawa w opiekę nad ulubieńcem - możemy zabierać na swe wyprawy zwierzęcego pupila. Nadto w grze pełno jest interakcji pomiędyz graczami - przyjaźń, wrogość, można nawet wziąć ślub. 

Jeżeli więc w grach mmorpg cenisz sobie nie tylko drzewko rozwoju i bestiariusz, spróbuj Crazy Tao!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crazy Tao

dodał: ~miazgooolica , 11.06.2009

bez orkixd