Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Corum Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Gpotato Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 618 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 539

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Corum Online

Pobierz darmowego klienta bezpłatej gry sieciowej Corum Online!

Gra mmorpg Corum Online zalicza się do najpopularniejszych gier sieciowych w Japonii i Korei Południowej. Akcja zabawy osadzona jest w świecie fantasy, który przemierzamy stworzoną przez siebie postacią. Mamy tu sześć profesji do wyboru - wojownik, ranger, czarodziejka, przyzywacz, kapłan i arcus (strzelec). Pobierz darmowego klienta i stwórz swojego bohatera lub bohaterkę, którym przemierzać będziesz liczne krainy świata gry.

Corum Online to doskonała zabawa, która wciąga na wiele długich godzin. Olbrzymi świat, dynamiczny system walki, a przede wszystkim licznie występujące podziemia sprawiają, że przy tej bezpłatnej grze sieciowej można zapomnieć o prawdziwym świecie. Dodatkowym atutem jest ciesząca oko grafika.

Jeżeli lubisz gry mmorpg - pobierz za darmo klienta Corum Online. Z pewnością nie zawiedziesz się tym tytułem.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Corum Online