Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Conquer Online 2.0

Kategoria: MMORPG
Producent: Net Dragon Websoft Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 384 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 951

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Conquer Online

  • procesor: Pentium 3 800 MHz
  • 128MB RAM
  • karta graf. 16MB, DirectX3D, TNT2M64
  • karta dźwiękowa: DirectSound
  • 2 GB HDD
Opis - Conquer Online

Pobierz klienta darmowej gry mmorpg Conquer Online!

Conquer Online to gra sieciowa, której akcja osadzona jest w świecie inspirowanym japońskimi mitami. Możesz stworzyć tu wojownika ninja, łucznika, maga ognia, maga wody, wojownika i trojana (wojownika walczącego dwoma brońmi równocześnie). Pobierz darmowego klienta gry i dołącz do rzeszy graczy, którzy dzień i noc przemierzają rozległe krainy świata gry. Czekają Cię liczne przygody, misje i questy, podczas których będziesz rozwijać swa postać.

Conquer Online to gra mmorpg pełna przeróżnych przeciwników. Są to niezliczone monstra, bestie, demony i duchy. Czy odważysz stanąc się naprzeciw nich? Prócz walki możesz również odwiedzać miasta, wsie i osady, gdzie możesz handlować oraz przyjmować misje od bohaterów niezależnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączać do istniejących gildii oraz grup poszukiwaczy przygód.

Jeżeli lubisz gry mmorpg, musisz spróbować Conquer Online!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Conquer Online