Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combat Arms

Kategoria: MMORPG
Producent: Nexon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2009
Rozmiar: 1,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 5523

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Combat Arms

Pentium 3 - 1GHz+, 256Mb RAM, GeForce 2 MX, DirectX 9.0c, 2 GB HDD
Opis - Combat Arms

Pobierz bezpłatnie klienta darmowej gry sieciowej COMBAT ARMS!

Darmowa gra sieciowa COMBAT ARMS to dynamiczny shooter widziany z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Wcielasz się w nim w żołnierza przyszłości, którego postać w pełni tworzysz od podstaw - dokonujesz zarówno wyboru cech jego wyglądu, jak też i wyposażenia zabieranego na misje. Te zaś rozgrywasz w sześciu odmiennych trybach. Pierwszym j- dość oryginalnym - est SNOWBALL FIGHT - tu wszystkie bronie zostają wyposażone w specjalną... przystawkę do miotania kulami śnieżnymi. Po trafieniu przeciwnika zostaje on zamrożony. Druga, już bardziej poważna opcja, to SPY HUNT - tutaj Twoim zadaniem jest albo kradzież tajnych dokumentów i uniknięcie pogoni, albo tez polowanie na szpiega i zabicie go, nim umknie z tajnymi planami. Trzeci tryb to klasyczny, zespołowy ELIMINIATION - czyli nasz zespół ma wybić do nogi zespół przeciwników. Wariacją na temat jest tryb numer cztery - ONE MAN ARMY. Tu mamy deatchmatch, lecz indywidulany - musisz wybić wszystkich przeciwników, aby zwyciężyć. Piąta opcja zabawy w COMBAT ARMS to kolejny klasyk, do jakiego przyzwyczajeni są gracze sieciowi - tryb CAPTURE THE FLAG. Ostatni rodzaj zmagań zwie się SEARCH & DESTROY i chodzi w nim o odnajdywanie bomb w określonym czasie.

Pobierz darmowego klienta bezpłatnej gry COMBAT ARMS i wkrocz do akcji! Czekają na Ciebie rozmaite lokacje - od rozgrzanych słońcem pustyń, poprzez kompleksy fabryczne po duszne dżungle. Zwalczaj przeciwników przy użyciu bogatego arsenału broni. Do dyspozycji czekają między innymi różnego rodzaju karabiny i pistolety, nie brak także bomb, min  i granatów. Prócz tego możesz zawsze sięgnąć po nóż i walczyć wręcz. 

Bezpłatna gra sieciowa COMBAT ARMS zabierze Cię w świat dynamicznej akcji, gdzie po każdej misji zyskasz doświadczenie niezbędne do awansu. Zaczynasz karierę jako żółtodziób, zaś jej szczytem jest szarża generała armii - GOA. Aby jednak awansować, musisz grać, pobierz wręcz darmowego klienta gry i zacznij już dziś swą drogą na szczyt hierarchi!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Combat Arms

dodał: ~oklaomen , 07.11.2010

ok thx

dodał: ~pobieracz , 07.11.2010

tak

dodał: ~ oklaomen , 07.11.2010

godz?

dodał: ~pobieracz , 07.11.2010

mis ię to pobierało 10 godz\n

dodał: ~BOT , 27.02.2010

fajne\n

dodał: ~wlodek , 19.11.2009

zarombiste gram w to juz rok\n