Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Club Penguin

Kategoria: MMORPG
Producent: Disney Online Canada
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 520

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Club Penguin

Przeglądarka internetowa obsługująca wtyczkę Adobe Flash w wersji min. 7.0.0
Opis - Club Penguin

Gra Club Penguin to darmowy mmorpg przeznaczony dla młodszych graczy. Przenosimy się w tu świat wiecznych śniegów, gdzie żyją sympatyczne pingwiny. Nie znaczy to jednak, że jest to mniej ciekawa zabawa, niż przy mmorpgach dla bardziej dorosłych graczy. Świat pingwinów jest pełen różnych zdarzeń. Możesz przekonać się o tym samemu – nie potrzebny Ci download klienta Club Penguin, bowiem Club Penguin jest za free poprzez przeglądarkę internetową.
Club Penguin game pozwala na sterowanie wirtualnym, rysunkowym pingwinem i eksplorowanie nim świata. Składa się on z wielu lokacji – od pingwinich miast po góry ze świątyniami. Postacgracza możesz zostać szpiegiem – trzeba tylko grać 30 dni i wykonać na koniec odpowiedni test. Wówczas zwiększa się liczba możliwych akcji, a także dochodzi nowy gadżet – Spy Phone.  Grając w Club Penguin online możesz zakupić pupilka – zwie się on puffy i trzeba się o niego troszczyć. Co ciekawe, w Club Penguin pojawia się Ninja. Możesz nim zostać  dzięki odpowiedniemu treningowi. Misje w Club Penguin są dość zróżnicowane, nadto mamy tu masę mini-gier, które znacznie uatrakcyjniają zabawę.


Niestety, nie ma wersji Club Penguin pl. Jednak dowiesz się wiele o Club Penguin online odwiedzając niejedno polskie forum o Club Penguin. Istnieje nawet specjalny polski bloog Club Penguin, z którego dowiesz się o wszystkich nowościach w świecie zabawy. Grą w praktyce ukazuje Ci trailer Club Penguin oraz gameplay z gry, które to materiały wideo dostępne są na naszych stronach.


Podczas gry nie możesz używać żadnych oszustw, dlatego też nie możemy podać Ci żadnych kodów (cheats) Club penguin. Być może takie kody Club Penguin w ogóle nie istnieją. Jeśli jesteś posiadaczem konsolki NDS, może zainteresuje Cię wieść, że ukazała się gra Club Penguin Elite, która jest przeznaczona wyłącznie na tą platformę. Jej dokładniejszy opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Mamy także materiały wideo dotyczące tej produkcji.


Jeśli będziesz szukać dodatkowych informacji o Club Penguin, wpisuj uważnie nazwę gry do wyszukiwarki, bowiem często rejestrowane przez wyszukiwarki błędnie wpisywane frazy to: : clubpenguin, club penguine, club penguins, club pingwin, klub penguin, klub pingwina, pengun club, club pingwin pl.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Club Penguin

dodał: ejpon , 18.03.2010

jak mam to pobrać

dodał: ~Mardek , 21.02.2010

Uwaga dla dzieci neo : tego ise pobrac nieda! dziekuje