Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Champions Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Cryptic Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 961

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Champions Online

Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Champions Online
Champions Online to długo oczekiwana gra MMO, która ukazała się w styczniu 2011.  W tym sci-fi MMORPG wcielamy się w role superbohaterów, którzy muszą nieustannie toczyć walki na śmierć i życie, w międzyczasie przemierzając odległe przestrzenie kosmiczne (mapa tego świata ma być naprawdę rozbudowana, do tego dochodzą również alternatywne wymiary). Kilka takich walk z Champions Online przedstawia galeria umieszczona powyżej. Pojawił się też oficjalnie wydany do Champions Online trailer, który możesz obejrzeć na naszej stronie. Oprawa graficzna przypomina komiksy dzięki zastosowaniu technologii cel-shading.

Podstawą fabuły i wirtualnego świata w Champions Online game jest gra RPG o nazwie Champions sprzed prawie 30 lat. Był to jeden z pierwszych systemów RPG pen-and-paper, które wykorzystywały tak popularne później kości dla losowania cech postaci. Również Champions Onlina to gra stawiająca m.in. na samo tworzenie postaci. Mamy do wyboru liczne charakterystyki naszego superbohatera, łącznie z jego wyglądem, na które możemy mieć wpływ. Istnieje też do wyboru wiele niezwykłych zdolności, wśród których możemy dosłownie przebierać. Intencją twórców gry było stworzenie takiej rozgrywki, w której gracz będzie identyfikował się z kierowaną przez niego postacią, co ma zapewnić właśnie dobór bardzo wielu drobnych detali wedle indywidualnych preferencji. Każdy superbohater ma też swojego podążającego za nim głównego wroga, który będzie próbował ingerować w jego działania. Z kolei nasze akcje nie pozostają bez wpływu na wirtualny świat i jego mieszkańców.

W Champions Online gameplay ma być oparty na dynamicznych walkach, w których będziemy musieli wykazać się sprytem, unikami, wreszcie odpowiednio dobraną do przeciwnika ofensywą. Nie będzie to bezmyślne klikanie myszką, co nie oznacza jednak godzin nudy, ważne okażą się też za każdym razem poszczególne zdolności bohatera. W związku z rozgrywką typową dla MMO możemy łączyć siły z innymi superbohaterami i wspólnie planować swoje cele w grze, mamy również możliwość stworzenia sterowanej przez nas samych grupy pomocników. Akcja toczy się między innymi w wielkich, futurystycznych metropoliach odległych galaktyk, jak i na arenach przygotowanych specjalnie do walk staczanych przez naszych superbohaterów. Download klienta Champions Online jest darmowy tak jak cała gra.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Champions Online

dodał: ~aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , 03.02.2010

fajna gierka al mogłes chociaz podac linka do gry