Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cantr II

Kategoria: MMORPG
Producent: cantr.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 950

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Cantr II

Cantr II to darmowy, istniejący od kilku lat, w dużej mierze tekstowy fantasy MMORPG kontynuujący pierwszą część Cantr, w którym całą rzeczywistość wirtualnego świata tworzą gracze. Nie ma w grze żadnej napisanej wcześniej fabuły ani systemu politycznego, waluty ani ustalonych ról. Sam(a) definiujesz swoją postać i jej cele, a później musisz za tymi ustaleniami konsekwentnie podążać. Możesz gracz aż piętnastoma postaciami, każdą z nich traktowaną indywidualnie, ale mogą współtworzyć wspólnoty i społeczeństwa tak jak inne postacie tego świata. To wszystko zdaniem fanów czyni z Cantr II grę silnie uzależniającą. W grze dostępnych jest kilka języków, a jej świat podzielono właśnie na strefy językowe, do jednej z których dołączasz się rozpoczynając rozgrywkę. Cantr II nie musi zając Ci wiele czasu, jeśli masz dla niej tylko kilka minut dziennie, możesz jedno pojedyncze spotkanie rozciągnąć nawet na okres tygodnia. Choć rzeczywistość gry nie zawiera magii, to – jak zapewniają jej twórcy – w świecie prostych narzędzi możesz budować samochody i helikoptery.

Kliknij na poniższy link, aby przejść do przewodnika gracza i rejestracji w grze:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cantr II

dodał: ~kolek1990 , 26.11.2009

super

dodał: ~burak , 04.08.2009

GENIALNA GRA !!!