Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bounty Bay Online

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Suzhou Snail Electronic Co.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Bounty Bay Online

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5200 lub lepsza),
  • 2.5 GB HDD,
  • łącze internetowe
Opis - Bounty Bay Online

­Bounty Bay Online to świetna gra MMOcRPG, która przypadnie do gustu zwłaszcza graczom mającym już w nosie kolejne tego typu pozycje osadzone w klimacie fantasy. Gra Bounty Bay Online jest osadzona bowiem w bardzo realistycznym świecie, choć znanym z minionych epok, a mianowicie w czasie renesansu, rozwoju sztuki i odkryć geograficznych. Trzeba przyznać, że download Bounty Bay Online umożliwia graczom dostęp do wirtualnego podręcznika historii, gdyż twórcy z Suzhou Snail Electronic Co. postarali się by w grze znalazły się historyczne lokacje, a także wiernie odwzorowane jednostki. Pobierz więc Bounty Bay Online i sprawdź czy dałbyś sobie radę w czasach Leonarda Da Vinci.

Gra online w Bounty Bay pozwala na wcielenie się w zwykłego człowieka, trudniącego się jedną z wybranych przez gracza profesji. Można wybrać spokojne życie i pozostanie rzemieślnikiem, czy choćby rolnikiem, a także bardziej żywiołowe, jako handlarz, czy korsarz. Więcej informacji o profesjach można znaleźć choćby na forum Bounty Bay Online. Warto także dodać, że na rozwój postaci gracza ma wpływ oczywiście wykonywanie różnych questów, których w grze jest cała masa. Wpływają one pozytywnie na rozmiar kieszeni naszej postaci, a także jej poziom doświadczenia. Szkoda tylko, że nie ma Bounty Bay Online pl i gracze skazani są na wersję anglojęzyczną. Brak Bounty Bay Online pl może sprawić trudność zwłaszcza graczom nie znającym zbyt dobrze języka angielskiego. W grze można zwiedzić nie tylko Europę, ale także okolice Chińskiego Muru, czy choćby Egiptu. Świat gry jest pięknie odwzorowany co prezentuje trailer z Bounty Bay Online.

Download Bounty Bay Online to doskonała propozycja dla graczy chcących zagrać w porządny tytuł online, osadzony w innym świecie niż fantasy. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bounty Bay Online

dodał: ~kain666 , 21.08.2010

wiecie co wcale pod vista i win 7 to nie działa wszedł ostatnio nowy patch 0.22 działający tylko pod xp a gra to bujda i tyle