Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blood Wars - Wojny Krwi

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: BW Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Blood Wars - Wojny Krwi

Blood Wars to darmowa gra przez przeglądarkę internetową, której akcja osadzona jest w niedalekiej przyszłości, po III wojnie światowej. Wojna zdziesiątkowała populacje ludzi i spowodowała narodziny rasy wampirów. Teraz masz okazję całkowicie za darmo wcielić się w jednego z nich i wyruszyć na łowy...

W Blood Wars - Wojny Krwi masz do wyboru jedną z czterech, unikalnych wampirzych ras. Każda posiada oddzielny zestaw mocy, różne ścieżki rozwoju oraz zestaw misji i zadań. Jako że świat wokół miast otaczają rozległe pustkowia, możesz bawić się w odkrywanie ich tajemnic. W Twym mieście istnieje również klika różnych stref, gdzie możesz ćwiczyć, dołączać do klanów i handlować. 

W darmowej grze mmorpg Blood Wars - Wojny Krwi trafiają się również okazje do oblężeń wrogich warowni - wówczas na raz walczy ze sobą ponad sześćdziesiąt postaci. Oprócz tego zawsze możesz walczyć z innym wampirem. W zabawie możesz odnaleźć prawie 23 tysiące przedmiotów, zaś każdy z  nich możesz ulepszać aż 18 razy, czyli teoretycznie istnieje tu ponad 400 tysięcy różnego rodzaju sprzętu i ekwipunku. A gra cały czas jest rozwijana i ulepszana... Dołącz więc całkowicie za darmo do społeczności w mrocznym świecie przyszłości!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Blood Wars - Wojny Krwi

dodał: ~v**V , 10.12.2014

gram 8 lat zero porzanych dropow serwery umierają to gra dla prawdziwych fanatykow \n\nale zarzadzanie gra jest do bani chodzi o jednostki rzadzace nie ma z nimi kontaktu i olewają grę chcą jak policja karac za kreatywność i wierza innym nie zasluzonym gracza skad się biierze np. włamanie na strone? bo w kule tna taki bloodwars jest interia pl glupia gra to moje zdanie ale gram po poswiecilem dużo czasu i mam tam przyjaznie zbanowali mi konto glowne za to ze ktoś mi grozil a ja mu odpisałem wielki c47 wszystko robia przeciwko graczom zamiast im pomoagac marze o grze gdzie sa noramalni game master a nie tylko premki kradna i nie ma jak się obronić budowa postaci zajmuje około 2 lat na bloodwars reszte sami sobie dopiszcie\n

dodał: ~xD , 14.11.2010

witam jak slychac

dodał: papla231298 , 18.06.2009

Twój komentarz