Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blade & Soul

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: NC Soft
Data dodania: 17.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Blade & Soul
Zapowiedziany na ten rok Blade & Soul to tytuł, jakim powinni zainteresować się wszyscy miłośnicy kultury Dalekiego Wschodu. Przenosimy się tu do kojarzącego się ze starożytnymi Chinami świata fantasy, gdzie roi się od potworów, znajduje mnóstwo skarbów i oczywiście walczy z innymi graczami. Gameplay Blade & Soul pozwoli nam zmierzyć się z mitycznymi istotami rodem z Azji. Wśród przeciwników napotkamy między innymi anioły śmierci, olbrzymy czy też złośliwe duchy. Za jakość oprawy wizualnej odpowiadać będzie silnik Unreal Engine 3.0, który został przetestowany w dziesiątkach świetnych gier. Możemy wiec być spokojni o klimat, budowany dodatkowo wschodnią muzyką.

Niestety, nie są podane jeszcze wymagania Blade & Soul. Widaomo jednak, że będzie to tytuł wydany jedynie na PC. Do eksploracji graczy oddanie zostanie rozległy świat, pełen podziemi, tajemniczych miejsc, miast, wiosek i pustkowi. Będziemy posługiwać się tu do przetrwania zarówno bronią biała, jak też i czarami. Nie zabraknie również możliwości walki wręcz, co może spodobać się wielu graczom. Można popatrzeć na trailer Blade & Soul, który dostępny jest w sieci. Ukazuje on rozgrywkę w praktyce i z pewnością zachęca do zapoznania się z tym tytułem.

Co spotyka się rzadko w fabularnych grach sieciowych, to przerywniki animowane, jakie czekają w grze. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy będzie to tytuł darmowy, czy też będzie należało uiszczać abonament za możliwość przeżywania przygód w tym świecie. Z pewnością jednak będzie to dość oryginalna pozycja, która wciągnie na wiele godzin do wirtualnego świata. Premiera Blade & Soul już w tym roku!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Blade & Soul