Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bitefight

Kategoria: MMORPG
Producent: Gameforge
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 573

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Bitefight

Bitefight to gra sieciowa, do której używania potrzebujesz tylko przeglądarki. Musisz także bezpłatnie się zarejestrować.

W Bitefight masz wybór: wcielić się w wampira lub wilkołaka. Obie te rasy toczą ze sobą wojnę, atakują także ludzi oraz walczą z demonami. Tylko od Ciebie zależy, jakie działania podejmiesz w grze. Poprzez kolejne walki rozwijasz swą postać i stajesz się coraz silniejszy. Możesz stworzyć własny klan lub dołączyć do istniejącego, wówczas polujesz razem z towarzyszami. Przekonaj się sam, jak poradzisz sobie w roli dziecka ciemności...Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bitefight