Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battle Knight

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Gameforge
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Battle Knight

Battle Knight to bezpłatna gra sieciowa, do której nie potrzebujesz żadengo klienta. Wystarczy tylko mieć przeglądarkę internetową.

Akcja Battle Knight toczy się w średniowieczu. Zaczynasz jako zwykły chłop, który marzy o zostaniu rycerzem. Na samym początku gry stajesz się sługą prawdziwego wojownika, a gdy osiągniesz dziesiąty poziom, zdecydujesz, czy będziesz kroczyć drogą światła czy wybierzesz ciemność.

W Battle Knight toczysz boje z innymi graczami, wykonujesz misje oraz rozwijasz swą postać. Aby zarabiać, pracujesz, zaś za zarobiono pieniądze kupujesz ekwipunek swej postaci. Możesz również dołączać do Zakonów, które posiadają i rozbudowują swoje warownie. Prócz tego posiadasz kryjówkę, gdzie trenujesz i gromadzisz skarby. Jeżeli chcesz zakosztować rycerskiego życia - zarejestruj się i graj całkowicie za darmo w Battle Knight.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battle Knight

dodał: ~Urgi , 15.04.2010

ja w to gram 2lat i mi si nie znudziło

dodał: ~Zyczliwy , 09.03.2010

Co wy..... Nie grajcie w ten syf! Jest tyle fajnych gier internetowych a wy taką hałę będziecie wybierać??? Administracja jest wredna a grywalność beznadziejna!

dodał: ~Diabel , 07.03.2010

To gra na przeglądarke tego sięnie pobiera

dodał: ~a , 08.01.2010

jak to ściągnąć

dodał: ~Gość , 07.01.2010

co to ma byc program jakis czy co??