Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Atulos Online v1.21

Kategoria: MMORPG
Producent: Atulos
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.05.2009
Rozmiar: 36 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 239

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Atulos Online

Pobierz darmowego klienta fabularnej gry sieciowej Atulos Online!

Atulos Online jest bezpłatną grą mmorpg osadzoną w realiach fantasy. Po zainstalowaniu klienta stwórz swoje konto i już możesz grać! Wybierz klasę postaci spośród wielu profesji, min. mag czy strażnik. Pobierz całkowicie bezpłatnego klienta i wkrocz do świata pełnego przygód, walk i magii. Przemierzaj krainy, walcz, rozwijaj swą postać i jej umiejętności.

Atu'los był starożytnym tyranem, który niegdyś władał całym światem. Podczas jednej z bitew przeciw rebeliantom został raniony strzałą w szyję. Zabrano go do zamku, gdzie wkrótce zmarł. Spoczywa teraz w nieznanej nikomu krypcie - może odkryjesz ją właśnie Ty? Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Atulos Online i wypełniaj kolejne zadania dawane Ci przez postaci niezależne. Przekonaj się, jak poradzisz sobie w świecie starożytnej magii, wielkich królestw i niezliczonej ilości śmiałków, przemierzających bezdroża.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Atulos Online