Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Atlantica

Kategoria: MMORPG
Producent: ndoors
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2009
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 941

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Atlantica

  • Pentium 4 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • GeForce 4 TI 4200 lub lepsza
  • 10 GB HDD.
Opis - Atlantica

Atlantydzi byli niegdyś wspaniałą, potężną cywilizacją. Swe sukcesy zawdzięczali kryształom Oriharukon. Jednak pewnego dnia zniknęli - lub zostali zniszczeni - jednak magiczne kryształy pozostały... Zagrażają całej ludzkości i potrzebny jest śmiałek, który odnajdzie je i zniszczy - to możesz być Ty! Pobierz klienta gry Atlantica Online o wkrocz do świata, w którym staniesz na czele oddziałów wojowników.

ATLANTICA ONLINE za darmo to połączenie gry rpg ze strategią czasu rzeczywistego. Możesz zrekrutować do 18 najemników, będą oni rozwijać się wraz z Twoją postacią. Tocz bitwy z ludźmi i potworami, znajduj starożytne skarby i podbijaj świat! Walcz mieczem, toporem, włócznią lub bronią palną, posługuj się kuszami i działami lub używaj magii do gromienia przeciwników. Każdy skill w Atlantica Online możesz rozwijać. Jak? Każdy wykonany quest w Atlantica Online to cenne punkty rozwoju do rozdysponowania. Sam decydujesz, w jaką umiejętność zainwestujesz. Download Atlantica Onlne jest w pełno darmowy i nie musisz uiszczać za to żadnych opłat.

W darmowej grze mmorpg ATLANTICA ONLINE możesz odwiedzać wiele niezwykłych lokacji. Poznaj Las Dusz - siedlisko mrocznych duchów, zamek Bran - siedzibę potężnych wampirów, niechaj zauroczą Cię Wiszące Ogrody Babilonu, zamki szogunów, a być może uda Ci się odnaleźć miejsce, gdzie rośnie boski jesion - Yggdrasil, sięgający korzeniami piekieł, a koroną niebios. Odwiedzaj zakątki kuli ziemskiej w poszukiwaniu najbardziej niezwykłych miejsc znanych z mitów i historii! Ściągnij więc Atlantica Online – otworzy się przed Tobą świat niekończących się przygód.

W grze toczysz bitwy z potworami, lecz możesz także spróbować swych sił przeciwko innemu żywemu graczowi w trybie PVP oferowanym przez Atlantica Online. Walki toczone są systemem turowym, co daje Ci czas na staranne, taktyczne rozplanowanie akcji. Pobierz darmowego klienta gry i poznaj smak pola walki. A gdy będziesz chciał odpocząć od rozlewu krwi, możesz odwiedzać wsie lub miasta, gdzie wykonujesz różnorakie akcje - leczysz siebie i swych najemników, dokonujesz transakcji handlowych, trenujesz w specjalnych miejscach czy też tworzysz przedmioty i broń. Nie wyszła wersja Atlantica Online po polsku, nie istnieje także żadne spolszczenie Atlantica Online. Do zabawy musisz więc znać nieco język angielski. Być może kiedyś zostanie wydana Atlantica Online pl, jednak na razie nie ma takich planów.

Atlantica Online client daje Ci możliwość używania pełnej wersji gry. Nie jest to demo Atlantica Online, a kompletna gra. Jest stosunkowo nowym produktem, powinna płynnie działać przy najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Atlantica Online mając Windows 7 i wcześniejsze systemy – XP oraz Vista. Pobierz więc Atlantica Online i stań na czele swego wojska. Download Atlantica Online jest za free i da Ci setki godzin dobrej zabawy turowej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Atlantica

dodał: ~star2020 , 16.07.2009

no dlugo sie wlacza moze slabe kompy???

dodał: sylwek9543 , 16.04.2009

Fajna gra 1d fajnie sie przechodzi ją tylko czemy mi się włacza 10 dni i 10 nocy i 10 polódni i 10 koni i 10 malin Wiecie co mi sie podoba w tej grze ze jest osrana