Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Armored Warfare Beta

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Obsidian Entertainment
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 13.10.2015
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Wymagania sprzętowe - Armored Warfare

Wymagania systemowe:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz, 
Pamięć RAM: 4 GB RAM, 
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 250 lub lepsza, 
System operacyjny: Windows 7/8 
Minimalne: 
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.1 GHz, 
Pamięć RAM: 2 GB RAM, 
Karta graficzna: 256 MB GeForce 8600 GTS lub lepsza, 
System operacyjny: Windows XP/7
Opis - Armored Warfare
Armored Warfare to kolejna na rynku darmowa gra MMO, w której wcielamy się w postać dowódcy czołgu. W przeciwieństwie do konkurencyjnej produkcji, czyli World of Tanks, w tej grze zasiądziemy za sterami nowoczesnych maszyn i stoczymy bitwę z innymi graczami w czasach współczesnych. Za stworzenie gry odpowiada studio Obsidian Entertainment, które do tej pory zajmowało się grami RPG.

Gra Armored Warfare przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców – zarówno miłośników czołgów, jak i rozgrywek sieciowych z elementami RPG i MMO. Oczywiście gra jest w pełni darmowa i wymaga jedynie zarejestrowania na stronie domowej twórców. Zamiast terenów z czasów II Wojny Światowej oraz maszyn z tego okresu, do dyspozycji dostajemy współczesne miasta i okolice, jak również najnowsze maszyny wojenne w różnych klasach. Będziemy między innymi prowadzić potyczki pod reaktorem atomowym w Hiszpanii, próbować odbić wyspę o ogromnym znaczeniu strategicznym, jak również walczyć o ropę naftową na Bliskim Wschodzie. 

Wracając do pojazdów w grze, gracz może wybrać zarówno lekkie, szybkie i zwrotne wozy bojowe, które nie zapewnią dużej siły przebicia, ale pozwolą wymanewrować wroga i naprowadzić go na mocniejszych kolegów, jak również potężne działo samobieżne, które nie angażuje się w bezpośrednią walkę tylko ostrzeliwuje pozycje wroga z daleka. W głównym trybie zabawy rozgrywka polega na walce dwóch drużyn po 15 czołgów. Możemy również grać przeciwko sztucznej inteligencji na jednym z 20 terenów dostępnych w grze.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, mimo ciekawych efektów specjalnych oraz świetnej jakości tekstu, wymagania sprzętowe nie są wygórowane. Płynną rozgrywkę z rozsądną ilością detali zapewni nawet średniej jakości laptop. Za wysoką szczegółowość otoczenia oraz pojazdów odpowiada technologia CryENGINE, a więc ta sama, którą wykorzystano chociażby w fantastycznych graficznie grach z serii Crysis.

Należy pamiętać, że do zabawy niezbędne jest założenie w pełni bezpłatnego konta na stronie gry. Po tym procesie będzie można pobrać instalator gry, który po uruchomieniu rozpocznie pobieranie plików niezbędnych do ukończenia instalacji. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Armored Warfare

dodał: ~SDAF , 23.11.2015

GDZIE SIE POBIERA?