Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ARGO

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: Burda
Data dodania: 23.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - ARGO
ARGO to tytuł, jaki - wedle planów producenta - pojawi się w sieci w połowie 2011 roku. Będzie to gra typu mmo, a co wyróżnia ją od innych to fakt, że jej akcja osadzona jest w naszym świecie, lecz po IV wojnie światowej, która zmieniła nasza planetę nie do poznania. Otrzymamy tu klimat będący miksem steampunku z fantasy, a co ważne – ma być to tytuł darmowy.

Świat gry ARGO to dwie frakcje – jedna stawia na odbudowę ludzkości poprzez rozwój technologiczny, druga zaś chce tego uniknąć i związać się mocniej z naturą. Jak się trudno domyślić, prowadzi to do nieuchronnego konfliktu. Gracz będzie mógł zdecydować, po której stronie się opowie i być może to właśnie on zadecyduje o zwycięstwie jednej frakcji nad drugą. Ta stawiająca na technikę zwie się Nobilan, zaś druga – Floresian. Obie strony dysponują ośmioma klasami postaci, a każda z nich może korzystać z dającego nadludzkie zdolności minerału Earthdium.

Jak i w każdej grze mmorpg, tak i tu nieraz dojdzie do walki. System walki jest tu utrzymany w stylu zręcznościowym. Będzie zarówno tryb Player vs Player, jak i Player vs Enemy. Nie zabraknie dziesiątków misji i zadań do wykonania, zaś zdobyte doświadczenie będzie można zmienić na rozwój umiejętności. Nadto ARGO posiadać ma elementy zaczerpnięte ze strategii turowych – jednak jak na razie więcej na ten temat nie wiadomo.

Darmowe ARGO zapowiada się na całkiem ciekawą pozycję w grach mmo. A czy odniesie sukces? Cóż, to okaże się po premierze, która zaplanowana została na czerwiec 2011. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: ARGO