Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arena Albionu

Kategoria: MMORPG
Producent: malkon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 905

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Arena Albionu

­Arena Albionu do darmowy MMORPG polskiej produkcji (więc i po polsku!) uruchamiana w przeglądarce WWW, a jej akcja toczy się w średniowiecznym świecie fantasy skupiającym tysiące graczy. W świecie Albionu wcielasz się w rolę rycerza walczącego ze smokami i innymi potworami, ale także ze zbrodniarzami oraz innymi graczami AA. Tworzenie i rozwój postaci przypominają inne gry RPG, z wyjątkiem tego, że postać starzeje się i umiera – w decydującym momencie musisz odmłodzić ją za Punkty Premium, uśmiercić lub przedłużyć jej życie kosztem rozwoju cech. Bohater jest przedstawiony na mapie jako ikona herbu wybranego przy tworzeniu postaci.

Przejdź do darmowej rejestracji w grze klikając na poniższy link:

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Arena Albionu

dodał: ~danielo , 25.01.2011

czy dział jasne ze tak zajebiste

dodał: ~LOLO , 19.09.2009

LOLOLOLOLO