Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Archlord 0331

Kategoria: MMORPG
Producent: Codemasters
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 2.23GB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 5522

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Archlord 0331

  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta graficzna 128 MB (GeForce FX5700 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
Opis - Archlord 0331

Archlord Online jest jedną z ciekawszych gier sieciowych, zaś dodatkowym atutem prócz interesującego świata i mechaniki gry jest fakt, że w Archlord gramy za darmo. Nim jednak zdecydujesz się na download klienta Archlord, przeczytaj poniższe informacje, które pozwolą Ci na ocenę, czy tytuł ten mieści się w twoich zainteresowaniach.


Mmorpg Archlord przenosi nas do świata fantasy zwanego Chantra. Zamieszkują go trzy rasy inteligentne, zaś gracz może wcielić się w przedstawiciela każdej. Mamy tu oczywiście ludzi, a prócz nich występują dwie inne rasy znane z książek i filmów fantasy. Masz możliwość poznać w Archlord Moon Elf, plemię elfów związane z ciemną stroną magii. Nic nie stoi też na przeszkodzie, byś wybrał występującą w Archlord rasę Orc. Tego gatunku przedstawiać nikomu specjalnie nie trzeba – to rasa wojowników, żyjących wojnami, bitwami i walką. Każda z trzech ras daje unikalne profesje dla swych przedstawicieli. Pobierz Archlord, by przekonać się, jakie możliwości mają przedstawiciele tych gatunków.


W grze czekają na Ciebie dziesiątki zadań do wykonania. Wypełniając je, będziesz poznawać coraz lepiej ten niezwykły świat i jego historię. Nie obędzie się przez bitew z potworami, a także walk z innymi graczami, ponieważ Archlord ma tryb PvP. Awansując na wyższy poziom zwiększasz swą znajomość posiadanych umiejętności, natomiast takie cechy ciała jak punkty życia są podnoszone zgodnie ze schematem dla danej rasy. Co ciekawe, możesz stać się na okres miesiąca czasu rzeczywistego tytułowym Archlordem – władcą świata. Aby do tego doszło, musisz wykazać się walecznością i zaawansowaniem w grze. Gdy dostąpisz wyróżnienia, otrzymasz na czas swego panowania naprawdę potężne moce, dzięki którym będziesz w stanie poczuć się naprawdę wyjątkową postacią.


Niestety, nie ma wersji Archlord po polsku i nic nie zapowiada, byśmy mieli doczekać się Archlord pl. Nie istnieje również żadne spolszczenie Archlord, tak więc do zabawy potrzebna jest znajomość języka angielskiego. Jeśli język ten nie sprawia Ci problemów, ściągnij klienta Archlord, gdzie czeka na Ciebie olbrzymi świat do eksploracji. Graj w Archlord za free. Podany link Archlord do pobrania dotyczy najnowszej odsłony gry – Archlord 3. Powinna ona działać bezproblemowo na wszystkich systemach operacyjnych, możesz więc grać w Archlord mając Windows 7. Liczba graczy idzie w dziesiątki tysięcy, więc zawsze znajdziesz wolny server Archlord, na którym możesz kontynuować swe przygody.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Archlord 0331