Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

APB: Reloaded

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Real Time Worlds
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - APB: Reloaded

Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz

2 GB pamięci RAM

Posiadająca 256 MB pamięci karta graficzna (najsłabszy zalecany model to nVidia GeForce 7800)

20 GB miejsca na dysku

Opis - APB: Reloaded

Jeśli marzyłeś kiedykolwiek o zagraniu w sieciową wersję GTA, to APB: Reloaded jest dla Ciebie. Akcja gry przenosi nas do współczesnego miasta. Możemy zostać członkiem jednego z gangów, które prowadzą swoje ciemne interesy i bezlitośnie rozprawiają się z wrogami.

Jeśli jednak chcemy stanąć po stronie sprawiedliwości, mamy możliwość wstąpienia w szeregi policji, która stara się pilnować przestrzegania prawa. Podział na dobro i zło nie jest jednak tak jednoznaczny, jak może się wydawać. Wielu członków gangów walczy tak naprawdę nie o osobiste korzyści ale o wolność, która ich zdaniem została odebrana przez panujący system. Możemy też natrafić na wielu stróżów prawa, którzy zamiast przestrzegać zasad wolą je łamać.

Rozgrywka w APB: Reloaded opiera się na wykonywaniu zleconych nam zadań. Za ich ukończenie jesteśmy nagradzani pieniędzmi dzięki, którym możemy wejść w posiadanie jeszcze lepszych rodzajów broni a także zakupić samochód, który pomaga w poruszaniu się po dość rozległym mieście. Udane wykonanie misji, wiąże się także ze wzrostem pozycji społecznej. Właśnie nasz status, jest jednym z najważniejszych elementów gry. Musimy ciężko pracować na jego podniesienie, należy jednak pamiętać, że jedna błędna decyzja może szybko zniweczyć nasz trud. Jak więc widać, świat przedstawiony w grze APB: Reloaded jest niezwykle złożony.

Tworząc postać, w którą się wcielimy, mamy wpływ na naprawdę dużo elementów związanych z jej wyglądem. Możemy modyfikować wiele cech fizycznych, takich jak wzrost, budowa ciała czy nawet rysy twarzy. Decydujemy też o tym, jak ubierać się będzie nasz bohater. Poświęcając więc chwilę, łatwo stworzymy unikalnego bohatera, który już samym swoim wyglądem będzie budził respekt. Interesującą funkcją jest możliwość wykorzystywania w grze własnej muzyki. Co ciekawe, jest ona słyszana przez innych graczy, którzy znajdą się w pobliżu. Możemy też wybrać krótki utwór, który zostanie odtworzony zabitemu przez nas przeciwnikowi. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: APB: Reloaded