Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anarchy Online

Kategoria: MMORPG
Producent: FunCom
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
Rozmiar: 380 KB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 676

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Anarchy Online

Wymagania minimalne:

Pentium II 300MHz

RAM: 128MB

Opis - Anarchy Online

Anarchy Online to darmowy MMORPG, a przy tym jedna z niewielu gier MMO, które utrzymały się na rynku z sukcesem przez kilka lat. Wszystko dzięki  przyciągającemu wciąż nowych graczy wirtualnemu światu sci-fi pełnemu przygód i niebezpieczeństw, w którym o władzę nad planetą Rubi-Ka i jej unikalnym minerałem walczą megakorporacja Omni-Tek i zebrani w klany jej zbuntowani pracownicy. Dochodzą do tego przejrzystość interfejsu, reguł gry i sposobu tworzenia postaci, ciekawe lokacje i niepowtarzalna fabuła. Gra ma niewielkie wymagania sprzętowe, co pozwala na uruchamianie jej na wolniejszych komputerach. Fani MMO twierdzą, że to pozycja obowiązkowa dla wszystkich graczy gier on-line, a znajomość mechaniki świata Anarchy Online daje duże doświadczenie w innych grach tego typu.

Pobierz program instalacyjny gry Anarchy Online za darmo:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Anarchy Online