Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Allods Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Allods Online
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 09.02.2010
Rozmiar: 2 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1623

Brak

Wymagania sprzętowe - Allods Online

System: Windows XP, Windows2000 Procesor: Pentium III 1,5 GHz, RAM: 512 MB, Karta graficzna: GeForceFX 5200 z 128 MB oraz pixel shader 2.0 Monitor obsługujący rozdzielczość 800x600 lub wyższą, 3 GB wolnego miejsca na dysku ­
Opis - Allods Online
Allods Online to gra online w której masz okazję przenieść się do świata fantasy i wcielić w przedstawiciela jednej z sześciu dostępnych ras – w zależności od wybranej uzyskujesz dostęp do profesji. Sam gameplay Allods Online to klasyczne mmorpg, w którym wykonujesz questy, rozwijasz swoją postać oraz toczysz walki. Gra online Allods Online pozwala na walkę zarówno potworami, jak też i z innymi graczami w trybie PvP (Player versus Player).

Do używania gry Allods Online musisz wykonać download klienta gry – plik jest dość spory i waży ponad 2 GB. Jeśli jednak lubisz porządnie wykonane mmorp, pobierz klienta Allods Online za darmo – z pewnością nie zawiedziesz się na tym tytule! Jak prezentuje się gra w praktyce, możesz sprawdzić to, oglądając dwa materiały wideo dostępne na naszych stronach. Mamy gameplay oraz trailer Allods Online, na których zobaczysz, jak wygląda ten tytuł w praktyce. Wymagania Allods Online nie są wysokie – bez problemu będziesz bawić się tym tytułem na średniej klasy komputerze.  W każdej chwili znajdziesz też wolny serwer (server) Allods Online, na którym będziesz mógł przemierzać świat.

Oficjalna strona Allods Online dostarczy Ci wszelkiej wiedzy na temat zabawy. Jeśli więc jesteś ciekaw innych rzeczy związanych z Allods Online online game, wpisz do wyszukiwarki „Allods Online official website”. Znajdziesz także w sieci wiele stron na temat Allods Online  po polsku. Oczywiście mamy tu do czynienia z grą przeznaczoną dla posiadaczy komputerów – istnieje tylko Allods Online na PC. Gra prócz misji oferuje także inne atrakcje, jak na przykład goblinball – pewna odmiana piłki nożnej. Podczas gry możesz też uprawiać rzemiosło. Po szczegóły odsyłamy do oficjalnych stron Allods Online.

Jeśli chcesz, możesz ściągnąć z galerii przy tym opisie screeny z Allods Online za free. Podczas zabawy możesz komunikować się z innymi graczami, a jeśli spotkasz kogoś z Polski, nic nie stoi na przeszkodzie, by rozmawiać z nim w Allods Online pl. Tytuł ten jest dostępny za darmo, istnieje jednak możliwość wykupienia konta Premium, dzięki któremu zyskasz dostęp do możliwości niedostępnych innym graczom.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Allods Online