Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Age of Conan: Rise of the Godslayer

Kategoria: MMORPG
Producent: FunCom
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11.06.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1920

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Wymagania sprzętowe - Age of Conan: Rise of the Godslayer

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 32 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Age of Conan: Rise of the Godslayer

Age of Conan: Rise of the Godslayer to gra online będąca rozszerzeniem tytułu, w którym  przenosimy się w czasy Conana Barbarzyńcy. Co zyskujemy dzięki dodatkowi? Rozszerza on gameplay Age of Conan: Rise of the Godslayer o nowe lokacje oraz potęzne imperium Khitaju. Dodatek ma także swoją fabułę – dzieje się ćwierć wieku po tym, jak Conan zabił boga-słonia. Khitaj pogrążony jest w chaosie i tylko od gracza zależy, czy uda się przywrócić porządek.

Oczywiście download Age of Conan: Rise of the Godslayer za darmo nie jest możliwy. Aby ściągnąć dodatek musisz uiścić opłatę na stronie producenta. Wówczas Age of Conan: Rise of the Godslayer będzie do pobrania prosto na Twój twardy dysk. Dodatek wprowadza nowe zwierzęta i ekwipunek. Dzięki temu Age of Conan: Rise of the Godslayer mmo jest jeszcze bardziej ciekawy. Warto dodać, że mamy edycję Age of Conan: Rise of the Godslayer po polsku, więc gra nie będzie dla Ciebie stanowić tajemnic.  Jeśli interesuje Cię, jak wygląda Age of Conan: Rise of the Godslayer online, mamy na naszych stronach materiały wideo z gry. Zobaczysz tam między innymi trailer Age of Conan: Rise of the Godslayer. Nadto w galerii przy tym opisie znajdują się grafiki z dodatku. Każdy screen z Age of Conan: Rise of the Godslayer jest do pobrania bez żadnych opłat – świetnie nadają się na tapety. Jeśli więc chcesz, pobierz grafiki z Age of Conan: Rise of the Godslayer za free.

Dodatek Age of Conan: Rise of the Godslayer pl to świetne rozszerzenie, dzięki któremu spędzisz z pewnością mnóstwo godzin w świecie gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Age of Conan: Rise of the Godslayer

dodał: ~mateusz , 04.04.2011

super gra\n