Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Age of Conan: Hyborian Adventures

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: FunCom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Age of Conan: Hyborian Adventures

  • Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 30 GB
Opis - Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan Hyborian adventures to gra, która aspiruje do stania się największym konkurentem Wow w kategorii gier mmorpg. W naszym kraju tytuł ten został przyjęty dość ciepło, między innymi dlatego, że wydano Age of Conan po polsku. Jeśli chcesz spróbować swych sił w świecie znanym z opowiadań R.E.Howarda, pobierz Age of Conan w wersji trial. Da Ci ona siedem dni nieskrępowanej zabawy w świecie magii i miecza. Oczywiście download Age of Conan w wersji próbnej nic Cię nie kosztuje.


Sam gameplay Age of Conan nie różni się zbytnio od innych gier tego typu. Tworzymy tu bohatera, który w zależności od rasy ma dostęp do jednej z kilkunastu profesji. W Age of Conan są cztery klasy profesji: żołnierz, wędrowiec, mag oraz kapłan, każda oferuje trzy zawody. Potem podejmujemy zadania do wykonania. Questy w Age of Conan są dość liczne i zróżnicowane. Nie raz przyjdzie nam toczyć boje z ludzkimi przeciwnikami oraz potworami, nie zapomniano również w Age of Conan o PvP, w którym to trybie żywi gracze toczą ze sobą pojedynki. Ponadto system rozwoju postaci zapewnia Ci wiele możliwości rozwoju. Przekonaj się o tym samemu – download Age of Conan za darmo pokaże Ci możliwości tego tytułu. Jak już wspomniano, wyszła wersja Age of Conan pl, nie będzie więc Ci potrzebne żadne spolszczenie Age of Conan.


Grę Age of Conan wydano na PC. Nie ma żadnych wersji konsolowych tego tytułu ani też nie planuje się Age of Conan na XboX 360 czy inne platformy. Gra jest nowym produktem, powinna płynnie działać przy najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Age of Conan mając Windows 7 i wcześniejsze systemy – XP oraz Vista.


Jeśli lubisz dzikie, pełne niebezpiecznych przygód światy, ściągnij Age of Conan. Nim jednak przystąpisz do pobrania Age of Conan na swój twardy dysk, sprawdź, czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania Age of Conan. Jeśli spodoba Ci się udostępniona wersja free Age of Conan, możesz wykupić miesięczny abonament. Na sierpień 2009 roku cena abonamentu Age of Conan wynosi 19,90 pln.


Jeśli zastanawiasz się nad pobraniem wersji trial, może przekona Cię do tego trailer Age of Conan. Filmiki z gry znajdziesz w wielu miejscach sieci.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Age of Conan: Hyborian Adventures

dodał: ~spieralaj , 27.02.2010

głąby nie widzicie że to tylko opis gry .\n\n\nŻal

dodał: ~Hardok , 30.01.2010

linku wyczaruj sie

dodał: ~Bogusz , 29.01.2010

jak ścoągnąć xd

dodał: ~bureles , 25.12.2009

jak to ściągnąć?:P xD

dodał: ~Ludu , 23.11.2009

A ten link do pobrania to sobie mam sam wymyślić?

dodał: patryk159357 , 15.11.2009

w sklepie to ja też mogę kupić

dodał: ~kacper , 10.11.2009

jak pobrac :P xD

dodał: ~Przypadkowy , 10.11.2009

Ściągne sprawdze czy działa :)

dodał: ~ASiuchaXD , 09.05.2009

zobaczymy co to ???