Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

9Dragons

Kategoria: MMORPG
Producent: Acclaim Games Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 1,07 GB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 6772

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - 9Dragons

Wymagania minimum:

CPU: Pentium III 1GHz

RAM: 512MB

Karta graficzna: GeForce MX

Łącze internetowe przynajmniej 56kbps.

Opis - 9Dragons

9Dragons to darmowa gra typu MMORPG skupiającą tysiące użytkowników na całym świecie. Producenci zapewniają, że tworząc grę dołożyli wszelkich starań, by zapewnić autentyczność wszystkich spotykanych w grze broni, miast, ruchów postaci, kostiumów i miejsc. Akcja 9Dragons jest osadzona w Chinach z czasu dynastii Ming. Podstawą przeżycia w tym świecie jest znajomość Kung Fu. Jeżeli chcesz się nauczyć tej sztuki walki, z łatwością znajdziesz w grze odpowiedniego trenera i będziesz mógł zacząć szkolenie. Gdy posiądziesz tę podstawową umiejętność, przychodzi czas na wybranie mistrza i klanu. Spośród dziewięciu isntiejących, sześć dostępnych jest dla początkujących graczy. Każdy z nich opiera się na historycznych przykładach, są wśród nich m.in. znajomo brzmiące Shaolin oraz Wu-Tang. Po wyborze klanu zaczyna się właściwe, profesjonalne szkolenie, w którym podążać będziesz jedną, wybraną ścieżką walki i poznania tajemnic klanowych.

W 9Dragons możesz stoczyć walkę z tysiącami potworów, ale też zaangażować się Walki Klanowe. Ciekawie rozwiązano kwestię pojedynków, ponieważ wyróżniono dwa specyficzne typy serwerów. W przypadku gry na serwerze pierwszego rodzaju walki pomiędzy graczami muszą zostać zaproponowane przez jedną i zaakceptowane przez drugą stronę. Ten drugi typ oferuje natomiast świat dużo bardziej niebezpieczny, w którym możemy zostać napadnięci przez innego gracza zupełnie niespodziewanie. Kolejną cechą wyróżniającą 9Dragons spośród wielu innych MMORPG o niekończącej się fabule, a czasem jej braku, jest istnienie zaginionych tajemnic Dziewięciu Smoków, które mogą zostać odkryte przez tych, którzy będą wystarczająco wytrwale szukać…

Trailer 9Dragons:

­

­

Jeszcze jedną ciekawostką jest współtworząca grę i wymieniająca się opiniami społeczność na forum producenta, w ramach której opracowywany jest projekt spolszczenia gry oraz specjalnych questów w języku polskim (prace nad projektem podobno znacząco przyspieszyły w ostatnich tygodniach). Mimo wszystko już teraz gra cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków, więc nie zwlekaj i pobierz 9Dragons za darmo korzystając z linka na naszej stronie:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 9Dragons

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

DAJE 10 z 10 POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Zaje..... gra polecam każdemu kto lubi mmo !!!

dodał: ~alek , 29.06.2011

W gre gram bardzo dlugo, troche juz w niej osiagnalem. I szczerze polecam! Plusem jest przede wszystkim wspaniala FABULA, co w mmo jest rzadkoscia.

dodał: ~polski serw , 07.12.2010

ja pobieram który to polski server podajcie nazwe?

dodał: ~Kapi , 14.11.2010

Ej ale ja już tą gre ściągnąłem tylko jak włączyłem i chciałem wybrac język to był telko English, jak ściągne z tego to będzie możliwośc wybrania języka pl. ?proszę o odpowiedź :D

dodał: ~MC , 18.09.2010

ja właśnie pobieram z komentarzy widać że gierka fajne więc bedę wyczekiwał końca pobierania

dodał: ~BubikZiom , 31.08.2010

ja mam 74 lvl i co :D

dodał: ~BubikZiom , 31.08.2010

gra jest superr polecam :)

dodał: ~nieznajomy , 13.11.2009

fajna gierka?dzisiaj w nocy bede pobierał ;p\n

dodał: ~kondzio11 , 19.10.2009

ale teraz zrobili polski serwer

dodał: ~Marchewaa , 16.07.2009

Grałam w to kiedyś, miałam chyba 46 lvl czyy jakoś tak, ale przestałam bo z angola jestem słaba i nic nie rozumiałam xD