Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

2029 Online v 1.26.0050

Kategoria: MMORPG
Producent: IGG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 332 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 935

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - 2029 Online

  • procesor: Pentium III 800MHz
  • RAM: 256MB
  • karta graf.: 32MB
  • 2 GB HDD
Opis - 2029 Online

Pobierz darmowego klienta bezpłatnej gry sieciowej 2029 Online!

Gra mmorpg 2029 Online przenosi Cię w niedaleką przyszłość, na planetę zwaną Helen Continent. Schronili się tu ludzie, których rodzinna planeta została zniszczona. Napotkali inne rasy inteligentne: Dryadów (humanoidy żyjące w dzikich lasach i podrasowujące swe ciała za pomocą nanotechnologii) oraz Electronic Elves (nieprzyjazna, wysoce zaawansowana technologicznie  rasa humanoidów). Pobierz darmowego klienta gry i zdecyduj, którą ze stron konfliktu chcesz wesprzeć!

W grze mmorpg 2029 Online przemierzasz daleką planetę. Napotkasz tu bagna, pustynie, duszne dźungle, miasta, bazy i góry. Wszędzie czyhają wrogowie - są nimi zarówno inne rasy, jak i okoliczna fauna. Będziesz walczyć z gadopodobnymi bestiami, maszynami bojowymi czy też przeciw dziwnym istotom, będącym połączeniem zwierząt i maszyn. Pobierz darmowego klienta gry i wkrocz do akcji!

2029 Online to niezliczona ilość questów do wykonania. Zdobywasz doświadczenie, rozwijasz swa postać, zaś poziom trudności misji rośnie proporcjonalnie do Twych umiejętności. Jak szybko będziesz zaliczał kolejne poziomy - to zależy tylko od Ciebie. Pobierz więc darmowego klienta tej niezwykłej gry mmorpg w klimacie science-fiction i odkrywaj Helen Continent!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 2029 Online