Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Planes

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Gaijin Entertainment
Data dodania: 01.12.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - World of Planes
Studio Gaijin Entertainment znane z takich tworów jak: Wings of Prey, Birds of Steel oraz Apache: Air Assault, przygotowuje graczom kolejny tytuł, w którym zasiądziemy za sterami samolotów z drugiej wojny światowej. Tym razem będzie to gra sieciowa MMO World of Planes.

Wygląda na to, że rosyjskie studio pozazdrościło twórcom World of Tanks, sieciówki także osadzonej w realiach największego konfliktu ubiegłego stulecia. Różnica pomiędzy tytułami będzie polegać jednak na wehikułach, w których będziemy zasiadać. World of Plane zaoferuje graczom uczestnictwo we wszystkich istotnych potyczkach, rozegranych w latach 1939 – 1945.  Jak przystało na grę MMO, do boju ruszymy jako niepokorny indywidualista lub dowódca oddziału.

Twórcy zapowiadają, że gra nie ma być typową zręcznościówką i duży nacisk ma zostać położony na symulację. Do naszej dyspozycji zostanie oddana cała masa jednostek lotniczych z krajów, które wiodły technologicznych prym w pierwszej połowie XX wieku. Jako pilot, będziemy musieli wybrać czy staniemy po stronie państw Osi, czy Aliantów.  Aby podkreślić wartość MMO gry, twórcy zadbali o możliwość rozwoju naszych umiejętności oraz wprowadzania modyfikacji do naszego sprzętu. W grze pojawią się także aspekty społecznościowe, będziemy mogli tworzyć grupy, klany, przygotowywać wspólne wypady i rozwiązywać zadania.

Producent zapowiada, że grafika w grze ma zostać utrzymana na wysokim poziomie. Silnik ma być wyposażony w realistyczny system zniszczeń, który będzie widoczny dla graczy już od małych draśnięć po wielkie i widowiskowe wybuchy. Każde uszkodzenie naszego samolotu, będzie również odczuwalne i pilotowanie takiej jednostki będzie znacznie utrudnione. Warto też dodać, że programiści ze studia Gaijin, starają się odwzorować szczegółowo wygląd samolotów ze specjalnym uwzględnieniem kokpitu. Podobnie sytuacja wygląda przy rysowaniu obszarów, na których przyjdzie stoczyć nam boje

Wygląda na to, że World of Planes zapowiada się na solidną produkcję. Premiera gry zapowiedziana jest na 2012 rok.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of PlanesMMOG - Pozostałe