Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Upshift StrikeRacer beta

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Gala-Net Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 313 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 945

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Upshift StrikeRacer

  • Pentium III
  • karta graf. 64MB zgodna z DirectX9.0c
  • 256MB RAM
  • 700MB HDD

Opis - Upshift StrikeRacer

Pobierz darmowego klienta wyścigowej gry sieciowej Upshift StrikeRacer!

Upshift StrikeRacer to dynamiczne, rozgrywane przez sieć wyścigi, w których prócz mocy silnika ważna jest również moc posiadanej broni. Pobierz darmowego klienta gry i wkrocz w świat morderczych szybkości. Otrzymasz do dyspozycji kilkanaście typów wozów oraz broni krótko- i długodystansowej. Z pewnością pomoże Ci ona w przetrzebieniu konkurencji na trasie, zaś kolejną pomocą będą liczne, porozrzucane na trasie power-upy.

Darmowa gra sieciowa Upshift StrikeRacer to szesnaście różnych torów - od ośnieżonych dolin po tereny industrialne. Jeżeli będziesz zajmował dobre pozycje w grze, otrzymasz za nie punkty sławy, za które możesz zakupić nowe pojazdy, bronie i ulepszenia sprzętu.

Graj jako samotny wilk lub dołącz do jednego z istniejących w grze klubów - wybór należy do Ciebie. Jeżeli lubisz wyścigi, koniecznie pobierz darmowego klienta Upshift StrikeRacer, stwórz swoje konto w grze i wciśnij gaz do dechy!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Upshift StrikeRacer

dodał: ~adi , 25.02.2010

moze ma ktos id (kod) do tej gierki

dodał: ~nikto , 28.11.2009

Wszysto fajnie , niezła gra ale może ktoś mi podpowie jak ja zainstalować na windows 7? Wszystkie wysiłki spełzły na niczym:(

MMOG - Pozostałe