Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tribes: Ascend

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Hi-Res Studios
Data dodania: 06.12.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Tribes: Ascend

Procesor: Quad Core i5 2.6 GHz,

Pamięć: 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7),

Grafika: 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza),

Miejsce na dysku: 10 GB HDD,

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - Tribes: Ascend

Oto ciekawa propozycja dla fanów sieciowych strzelanek, w której wcielimy się w rolę jednego z żołnierzy, toczących bój na odległych planetach i galaktykach. Wszystko wraz z innymi, żywymi przeciwnikami, dzięki rozbudowanemu trybowi gry online.

Za produkcję odpowiada studio Hi-Rez, które ma w dorobku takie tytuły, jak np. Global Agenda. Akcja gry umiejscawia nas w dalekiej przyszłości, po skutecznej kolonizacji planet przez ludzi, która jednak spowodowała liczne, narastające konflikty. Oczywiście głównym podłożem jest chęć dominacji we Wszechświecie, w czym mają pomóc liczne oddziały żołnierzy. Wcielamy się w postać jednego z nich. Choć tło fabularne jest, delikatnie mówiąc takie sobie, to nie ono stanowi największy atut Tribes: Ascend. Tym jest bowiem bogaty tryb multiplayer, który został rozwinięty tak bardzo, że ten dla pojedynczego gracza całkowicie zniknął.

W Tribes: Ascend pogramy (bowiem premiera ma miejsce dopiero w marcu 2012) na zasadzie free to play, tj. całkowicie za darmo, z dodatkowymi mikropłatnościami za konkretne uzbrojenie czy umiejętności. Jak nie trudno się domyśleć, gra będzie sieciowym FPSem, w którym bitwy będą toczyć się na olbrzymich mapach, które poza tym, że stanowią świetne miejsce do wojaczki, są również bardzo ładnie skonstruowane, dzięki zaimplementowaniu zaawansowanego silnika graficznego. Każdy fan „sieciówek” otrzyma pokaźnych rozmiarów uzbrojenie, wśród którego warto wspomnieć choćby o plecaku odrzutowym, stanowiącym główny sposób poruszania się po mapach. Niezwykle ciekawie zapowiada się również dodatkowy sposób ruchu, mianowicie ślizg.

Warto zaznaczyć, że Ascend to już kolejna gra z całej, popularnej serii Tribes. W poprzednich jej odsłonach mieliśmy do dyspozycji niemal nieograniczony oręż, tym razem jednak ten będzie uzależniony od wybranej przez nas klasy postaci. W skrócie możemy wybrać trzy rodzaje zbroi (lekką, średnią, ciężką), dwie sztuki broni, granat/ładunek wybuchowy i jeden dodatkowy przedmiot. Choć wydaje się to być strasznym wręcz ograniczeniem, rekompensuje go w pełni olbrzymia ilość klas postaci, jakie możemy wybrać.

Bez wątpienia jest to produkt godny zainteresowania, toteż jeśli interesuje Cię sieciowa rozwałka, to coś zdecydowanie dla Ciebie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tribes: AscendMMOG - Pozostałe