Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Day

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Reloaded Studio
Data dodania: 15.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - The Day
The Day to nachodząca produkcja, która powinna zainteresować miłośników gier MMO, ceniących sobie zwłaszcza zręcznościowy gameplay. Dodatkowo interesujący jest sam koncept, dotyczący podróży w czasie i przestrzeni. Wszystko zaczyna się w przyszłości, gdy to naukowcy opracowali technikę podróży w czasie, która została przejęta przez rządy świata. Doszło do interwencji w przeszłości, co spowodowało zamieszanie w kontinuum i spowodowało, że doszło na świecie do masowych buntów. Szybko przerodziły się one w wojnę, która sprawiła, że w czasie zaczął podróżować dosłownie każdy. Gameplay The Day pozwoli na również przenosić się do przeszłości, a misje, jakie będziemy tam wykonywać, będą wpływać na przyszłość i teraźniejszość całego świata gry!

Jeśli chodzi o same misje, będą dotyczyć one zarówno zawiłości fabularnych, jak również i wydarzeń, które miały miejsce w prawdziwej historii świata. Niestety, nie pokazał się jeszcze żaden trailer The Day, jednak powinien ukazać się niedługo. Dlaczego? Premiera gry zapowiedziana jest na ten rok, więc możemy spodziewać się mnóstwa z niej materiałów – o ile oczywiście nie zostanie ona przesunięta. Wiadomo jednak, że bez walki z innymi graczami i postaciami niezależnymi się nie obejdzie. Jako że wykorzystano tu silnik CryENGINE 2, możemy spodziewać się wysokiej jakości oprawy wizualnej. Wiązać się to powinno z wymaganiami sprzętowymi, jednak ich póki co nie podano.

Tytuł ten ukaże się wyłącznie na PC. Czy okaże się przełomowy? O tym przekonamy się w tym roku, jednak już ta zabawa zapowiada się dość ciekawie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The DayMMOG - Pozostałe