Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Snipers

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Hydravision
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.01.2012
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Snipers
Snipers to gra sieciowa, której akcja skupiona jest na grupie snajperów, walczących zaciekle na terenach dotkniętych wojną. Ich działaniom sprzyja fakt, że rywalizują głównie na obszarach miejskich, które są idealnym miejscem dla snajpera. Cel gry, zależny jest od wybranego trybu a tych dostępnych jest 5, więc możemy podjąć decyzję jak chcemy ukierunkować rozgrywkę.

Nowy rodzaj walk


Jako że bohaterami gry są snajperzy, musimy przyzwyczaić się do tego, że walka wygląda dość specyficznie. Pojedynki toczone są głównie na większym dystansie, z wykorzystaniem futurystycznych wersji karabinów snajperskich.

Wprawdzie w grze pojawiają się też zwykłe pistolety, jednak mają one ograniczone zastosowanie, w obliczu przeciwników dysponujących uzbrojeniem o dość dużym zasięgu.

Samotnie nie pograsz


Arsenał broni nie jest zbytnio rozbudowany, jednak pewną formą rekompensaty za tą niedogodność, stanowi system rozwoju postaci. Dzięki niemu nasze osiągnięcia, przekładają się na lepszą skuteczność broni a także dostęp do gadżetów, które mogą nam pomóc w walce. Snipers to gra nastawiona na rozgrywkę sieciową, dlatego też nie znajdziemy w niej rozbudowanej kampanii. Mamy jedynie możliwość zmierzenia się z maksymalnie 11 przeciwnikami, na jednej z przygotowanej przez twórców plansz.­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SnipersMMOG - Pozostałe