Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Project-Torque

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Aeria Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.05.2009
Rozmiar: 1, 55 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1078

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Project-Torque

  • procesor 2000 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta graficzna kompatybilna z DirectX 8 i wyższymi
  • połączenie sieciowe
Opis - Project-Torque

Pobierz klienta darmowej wyścigowej gry sieciowej Project-Torque!

Project-Torque to wyścigi rozgrywane w sieci przez społeczność graczy. Pobierz darmowego klienta i dołącz do nich! Czeka na Ciebie dwadzieścia różnego typu wyścigów - amatorskie, zawodowe, na czas, zdobądź flagę, drifty i  wiele innych. Rozgrywasz je na jednym z ponad pięćdziesięciu wozów. Są tu modele licencjonowane - jak Toyota czy Mazda - oraz stworzone marki na potrzeby gry. 

Pobierz darmowego klienta świetnej gry sieciowej Project-Torque i poczuj adrenalinę w żyłach, kiedy Twój wóz będzie osiągał zawrotne prędkości. Wygrywając wyścigi zarabiasz pieniądze, za które możesz modyfikować swe wirtualne auto. W darmowej grze sieciowej zwraca również uwagę wspaniała oprawa wizualna, wykonana w pełnym trójwymiarze, dorównująca najlepszym komercyjnym produktom.

Tu nie musisz płacić - ściągnij tylko darmowego klienta i ruszaj do akcji! Poznaj sam możliwości tej zabawy, a jeżeli lubisz gry wyścigowe - po prostu musisz ją mieć!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Project-Torque

dodał: ~Zioomek , 25.10.2011

Spoko ;)

dodał: ~adis , 21.03.2010

nacisnij pobierz potrm w 4 okna w pisz co i samo ci sie pobierze

dodał: henry66 , 25.05.2009

Kliknij na "pobierz teraz"

dodał: ~bania130 , 23.05.2009

fajna gra ale jak ja pobrac

dodał: ~bania130 , 23.05.2009

fajna gra ale jak ja pobrac

MMOG - Pozostałe