Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Menelgame

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Farbflut Entertainment GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Menelgame
­

Menelgame to polska wersja niemieckiej gry Pennergame, która wystartowała z początkiem kwietnia tego roku w Polsce. W Niemczech należy ona do najbardziej znanych, popularnością przewyższając World of Warcraft.

Gracz zaczyna jako zwykły bezdomny, który nie ma gdzie spać, nie ma co jeść i ciągle brakuje mu na mamrota a jego celem jest zamieszkanie w pałacu, dorobienie się majątku na zbieraniu puszek i wyrobieniu sobie renomy wśród pozostałych meneli.

W oryginalnej wersji akcja gry rozgrywa się w Hamburgu. Tłem wersji angielskiej (Dossergame.co.uk) jest Londyn, a polskiej – Warszawa. Menelgame nawiązuje do historii „od pucybuta do milionera”. Gracz zaczyna jako zwykły bezdomny, a jego celem jest zamieszkanie w pałacu. Drogą do osiągnięcia celu są pieniądze, które gracz może zarabiać np. zbierając puszki, grając na instrumencie, żebrząc, czy tworząc gangi.

Menelgame free wciągnął już w swoje szeregi miliony ludzi na całym świecie. Nic dziwnego, gra jest po prostu masakrycznie wciągająca. Menel, w postać którego się wcielamy zaczyna od zera. Jego przyjacielem jest karaluch, a miejscem do spania chodnik. Z biegiem czasu zdobywamy punkty doświadczenia wspinając się w hierarchii warszawskiego menelstwa. Zwierzęta w Menelgame odgrywają bardzo istotną rolę dodając punkty ataku i obrony naszemu pijaczynie. Tak jak wspomniałem zaczynamy od karalucha, kończąc na niedźwiedziu. Zwierzęta posiadają również adekwatną do swojego usposobienia liczbę punktów współczucia, która odpowiada za wysokość otrzymywanych datków. Menelgame za darmo umożliwia stworzenie z małego pijaczyny i drobnego oszusta milionera.

Bronie w Menelgame dostępne są w sklepie z bronią. Tutaj następuje podział na atak i obrone. Zaczynając naszą przygodę wyposażeni jesteśmy w wykałaczki ale z upływem czasu i nabieraniem doświadczenia możemy zakupić pasek, gumową pałkę czy np. łańcuch. Opcja obrony znajduje swoje zastosowanie, gdy ktoś postanowi nas obrabić albo jesteśmy w stanie wojny z inną bandą. Zaczynamy od garści piasku, która ma oślepić przeciwnika, a kończymy na stawianiu płotu pod napięciem, by unieruchomić wroga.

W sieci dostępny jest Menelgame bot, aczkolwiek jest on zabroniony, a konsekwencją korzystania z niego jest zablokowanie konta na pewnein czas, a jeżeli sytuacja się będzie powtarzała to trwałe usunięcie z Menelgame.

Menelgame za darmo to kolejny etap międzynarodowej ekspansji. Wkrótce gra ma wystartować również we francuskiej, hiszpańskiej i rosyjskiej wersji językowej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Menelgame

dodał: ~Zman , 08.11.2010

pomylka Nuda przez wielke N

dodał: ~Zman , 08.11.2010

Nuda przez wielke Z

dodał: ~wielki , 02.11.2009

tego sie nie sciąga!to przeglądarka!

dodał: eolithichoney , 13.10.2009

jak to sciagnac ?;/

dodał: ~meta1997 , 11.09.2009

wajna gra

MMOG - Pozostałe