Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jumpgate: Evolution

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Net Devil
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Jumpgate: Evolution

Procesor: Core 2 Duo 2.13 GHz

Pamięć RAM: 2 Gb

Karta graficzna: 256 Mb (GeForce 7600 lub lepsza)

Opis - Jumpgate: Evolution
­­

Jumpgate Evolution to najnowsza propozycja dla fanów gier MMO na całym świecie, która powstaje niczym feniks z popiołów po ośmiu latach przerwy. Pierwsza część tej gry nie odniosła wielkiego sukcesu, gdyż jej twórcy szybko zapomnieli o ciągłych aktualizacjach i odpowiedniej promocji, rezygnując kompletnie ze wspierania tego tytułu. Wtedy mało kto przypuszczał, że Jumpgate w wersji online powróci jeszcze na PC. Po wielu latach przerwy twórcy z NetDevil doszli jednak do wniosku, że warto wskrzesić ten projekt, tym razem dopracowując go do perfekcji. I tak oto premiera Jumpgate Evolution zapowiedziana została na wrzesień 2009 roku. Miejmy nadzieję, że jest to ostateczny termin, gdyż data premiery Jumpgate Evolution była przekładana już kilkakrotnie. Warto dodać, że gra miała ukazać się już w czerwcu, ale widocznie twórcy nie chcą powtórzyć błędów z przeszłości i wreszcie wydać dopracowaną grę.

­

Jumpgate Evolution to klasyczna gra należąca do gatunku Space Combat MMO, a więc areną walk dla gracza będzie ogrom kosmosu. Ponieważ nie ma zbyt wielu dobrych gier sieciowych osadzonych właśnie w kosmosie to Jumpgate Evolution ma szansę osiągnąć spory sukces. W grze pokierujemy statkiem kosmicznym nad którym będziemy mieli pełną kontrolę. Sterowanie w grze ma odbywać się za pomocą myszy, bądź klawiatury, ale ma zaistnieć też możliwość użycia joysticka. Gra ta kładzie duży nacisk na zręczność i rozgrywkę, gdzie same statystki nie odrywają zbyt dużej roli, co ma wyróżniać ten tytuł od innych gier tego typu. Dzięki temu gra zyskała sporo elementów gry akcji. W Jumpgate Evolution ma być dostępnych kilka większych nacji do których należą przede wszystkim The Solrain Commonwealth, Quantar Paths, oraz The Octavian Empire. Patrząc na gameplay z Jumpgate Evolution, który jest dostępny w naszym serwisie można się przekonać jaki piękny, kosmiczny świat przyjdzie nam eksplorować, grając w tą grę. Grafika ma być jednym z najmocniejszych punktów tego tytułu. Na razie nie wiadomo jakie mają być dokładne wymagania Jumpgate Evolution, ale jak na grę sieciową to nie powinny być one zbyt wysokie i każdy posiadacz w miarę nowego sprzętu będzie mógł nią zagrać.

­

Gra ma oferować tradycyjne dwa tryby rozgrywki, a więc PvE, w której gracz zmierzy się z wirtualnym światem i przeciwnikami przygotowanymi przez twórców, oraz PvP, a więc rozgrywkę w której będą mogli się zmierzyć gracze z całego świata. Beta Jumpgate Evolution ma ukazać się wkrótce, a na oficjalnej stronie gry już od dłuższego czasu można zapisać się na pierwsze testy. Miejmy nadzieję, że download Jumpgate Evolution będzie dostępny wkrótce i nie podzieli losów poprzedniczki.

­

Oczekując na premierę gry warto obejrzeć trailer z Jumpgate Evolution, który pokazuje zakres możliwości tej gry, a który również możecie obejrzeć w naszym serwisie. Zapraszamy także do przeglądania opisów innych gier MMO dostępnych na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jumpgate: EvolutionMMOG - Pozostałe